reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dzień dobry a ruch tu jak w ulu dzisiaj:cool:
My fajnie dzień spędziliśmy,byliśmy po obiadku na fajnym spacerku ostatnim wakacyjnym jeszcze:-(achchchch lato zleciało nie wiem kiedy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dawidowe odpoczynek to ci sie chyba należał choć w niedzielę???:sorry2:
 
reklama
tyle dzis natrzepałyście że ledwo nadgoniłam:wściekła/y:.

Dzis spotkanko z rodzinne bo ciocia z wujkiem zajechała i poszlismy na starówke, potem na obiad i jeszcze deser. No i moje mądre dziecko wyciągnęło od coci balona jednorożca tak wielkiego że ledwo wsiadłam do tramwaju :szok::szok:. Teraz sobie lata nad łóżeczkie i ją pilnuje hehe.

A jutro nowy rok i moje dziecko zostało przesuniete do 4 gr zamiast 3.

Lece spać. Tylko znowu się tak nie rozpiszcie.
 
Hello, Faktycznie nie można nadążyć za postami;-)
Melduję z ubolewaniem, że od kilkunastu dni Wojtek nie spi w dzień:((((
Poza tym ja tylko praca praca.... idę zaraz pod prysznic kolacja i lulu. A co do opiekunki jutro przychodzi do młodego ale poważnie z nią pogadam a od stycznia i tak młodego do przedszkola prywatnego zapisuję, przynajmniej mi tam z balkonu nie wyleci:no::szok::wściekła/y:
 
witam wieczornie:)) dzisiejszy dzien niezly:)) pospalam dzisiaj do 10.40!!!!!!!!!!! Leane prawie do 10h!!! chyba po wyjezdzie odpoczywamy dopiero teraz:))) rano wypralismy w koncu kota, Leane przyleciala do lazienki i go przedrzezniala:)))))) potem zrobilam jej obiadek i nam, wciganela udko z kurczaka z ziemniaczkami:) po poludniu troche posiedzialam na FB zeby fotki zrzucic i skonczylam prasowanie z wczoraj i jak mloda wstala poszlismy na spacer. na placu zabaw moja glizda wariatka:)))))))) na zjezdzalni sie tak rozbujala ze babki sie smialy jak fajnie sie wiesza jak Tarzan:)))))))) ugonila sie tak bardzo ze na kolcje wciela talerz zielonej fasolki i plaster pieczeni mojej roboty:))
nie wiem czemu ale w tych bojowkach mam ochote Leane zjesc:))) taka fajna dupka:)
 
Ostatnia edycja:
a teraz wieczorem Leane po mezu powtorzyla caly alfabet po francusku!!! normalnie se siadlam z wrazenia na dupie!!!! szok!!!

a ja jutro tez koncze urlop i do pracy na dodatek jeszcze starzeje sie o kolejny rok jutro wrrrrrrrrrrrrrr
 
reklama
Do góry