reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dziulka przyzwyczajaj się, bo to nie pierwsza i nie ostatnia zdrada. A z Sarisą to za rok możesz się przecież spotkać.
Sarisa niestety to nie ja mam to jedno zdjęcie. A spotkałyśmy się w zoo. Takie to na wariata było, mnie najbardziej pasowało w pn lub wtorek, ale jej w sumie jeszcze w Kraku nie było. Przez komplikacje komunikacyjne między nami nie dogadałyśmy się co do środy no, a dzisiaj były ostatni z możliwych dni. Późno przyjechaliśmy, bo dopiero na 16.30, bo taki ten plan do kitu mam i kibluję długo w pracy, a o 18.14 był autobus, którym odjechali.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Meldu, że żyju...
Rysia
ja nawet nie mogę oglądać takich rzeczy :-( :-( :-(
Sheeney wow, toż miałaś przeżycie, dobrze że jednak skończyło się to "pozytywnie" dla Ciebie :-)
Baśka, teraz w ciąży to mam tyle wątpliwości, ze czasami mnie to przerasta więc jak nie jesteś gotowa by podjąć taką decyzję to odczekaj.
Dziulka fajnie, że Leane ma nowe towarzystwo u niani, a Ty czasem wypij moje zdrówko, bo wiesz że ja póki co to nie spożywam :-)
Dawidowe Ty wiesz, że My tu czekamy na Ciebie :-) Spokojnego rozpakowywania.
E-lona fajne masz zainteresowania, zazdraszczam spotkania z Elizą, mam nadzieję że jakieś fotki zobaczymy co?
Sarisa jak Twoje córcie???
Wioli Kubie przeszła biegunka?
Ida jak idzie w biznesie? Jak Misia?
Makuc od której dziś nauczasz?
Kroma Ty na opiece siedzisz? Czy z Arkiem mama jest? Fajnie, że Ola się odnalazła od początku w tym przedszkolu, Ole to są b. przebojowe dziewczyny :-)
Emilia u Was wszystko dobrze?
Agusinka pozałatwiałaś wszystko?
Agnieszka a Ty gdzie znikłaś? Znów Ci mąż kompa zakosił?
Ciekawa jestem kiedy Roxannka, Alicja, Happy, Mamaagusi, Doris się u Nas pojawią???
 
Halo ja na chwilę i znikam, bo Polcia usnęła więc 2 h luzu i zabieram Zu do sklepu :-)..... Może uda się wpaść na drzemkę Zuu. Do później


edit: I nikogo od rana nie było nieładnie oj nieładnie.... to i ja zmykam
 
Ostatnia edycja:
Witam.Mały nie dawno zasnął maż poszedł z teściem coś tam mu pomóc i dziecko zasnęło a jak tatuś był to nawet nie myślał o spaniu:baffled:
Mąż ma wolne bo myśleliśmy że ten da znać co z mieszkaniem ale cóż na razie cisza!:wściekła/y::crazy:
Kaniu na razie nie jestem gotowa na dziecko bo te mieszkanie przecież nie będę siedziała z dwójką dzieci w jednym pokoju:confused2: ale nie ukrywam że bym chciała ale może w przyszłym roku pomyślimy:sorry: jak na razie mam 6op.anty:huh:
Dobra uciekam się położyć bo głowa mi pęka:crazy::baffled:
 
Dzien dobry
Dziulka ano trzeba bylo lepiej przeczytac ale wydawalo mi sie,ze tak jak wszystkie poprzednie jak dwie kreski to ciaza ,jedna-brak :-p

Kaniula a coz to za watpliwosci masz???Rozumiem,ze po prostu nastroj masz do niczego

Sariska a Ty mi dalej nie odpowiedzilas czy moge liczyc na spotkanie z Toba i Twoimi dziewczynkami w Krakowie??:zawstydzona/y::-p

Hmm..co by tu jeszcze ...wyslalam wczoraj zdjecia do wywolania,wyszlo mi tylko 350:-p:-) Chlopaki moje spia ,wypilam kawke ,posprzatalam troche w kuchni i teraz odpoczywam w ciszy.
 
Sheeney przeróżne, m.in. że nie damy rady, że zostanę sama z tym wszystkim i takie tam....
Fajnie, że zdjęcia wybrane a Ty odpoczywaj, póki masz okazję :-)
 
Hej hej babeczki wpadam sie tylko zameldowac,że jestem,żyję póki co, małż znów mi ukradł kompa ale potem was doczytam bo młodszy potwór wstał,a starszy sie cieszy,że już ma wolne:confused2:
buziole


No i nikogutku stukam sie wareczką (w promocji była w Biedronce 6 za 9,90:)) )
A mieszkanko chyba kupujemy-o ile dostaniemy kredyt.... wode da sie załatwić :))))
 
Ostatnia edycja:
hejka

ja jestem zajęta a wręcz nie mam czasu, bo się przeprowadzam na nową chatę.

Kania- Arek ma ze stresu, nic po za tym, że miał stan podgorączkowy mu nie jest, no i ma biegunkę, ale nie ciągle. Po nocach chodzi i nie chce spać. A ja nie jestem na opiece, bo w sumie nic się nie dzieje takiego.

Pozdrawiam jak się ogarnę z przeprowadzką i mi neta podłączą to się odezwę, a tak jak będę miała okazję to z pracy,
 
reklama
Halo
Dawidowe jak sie juz urzadzisz czego Ci zycze aby szybko nastąpiło :-).
Sheeney,Wioli ja liczę, że się spotkamy :-) tylko w żaden weekend październikowy dostępni nie będziemy :-(
Wioli jak malutki?
Ida pisałam do Małej mi i weselicho się udało :-) i wszyscy byli zadowoleni ;-) tylko zabiegana jest strasznie.
Kania z czym zostaniesz sama? Ze nie dasz rady z 2? Oj kochana dasz dasz to moge Ci zapewnić.
 
Do góry