reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Ja tylko na chwile

Wczoraj miallam niezla akcje!!Przez 10 minut myslalam ,ze jestem w ciazy....:szok: moze zaczne od poczatku...
Otoz spoznia mi sie okres a pamietajac nasze codzienne szalenstwa na wakacjach ;-) podejrzewalam,ze cos moze byc na rzeczy,do tego 3 razy ostatnio czulam mdlosci wiec juz prawie bylam pewna co nie znaczy,ze szczesliwa..Bo wyc mi sie chcialo(nie wyobrazam sobie znowu lazic z brzuchem,wizyty u lekarza itd:no:!!!) ,chociaz juz przedyskutowalismy co i jak w razie czego(a Tomek jeszcze w grecji powiedzila,ze cieszylby sie jakbym byla w ciazy)...Wczoraj znowu bylo mi niedobrze wiec juz prawie bylam pewna...pojechalismy po test ,pozniej go zrobilam i schowalam w kieszen bo mielismy razem sprawdzic;-) Plakac mi sie chcialo,juz mnostwo mysli w glowie mialam ,ze to bedzie dla mnie tragedia(za pare lat tak ale nie teraz keidy dopiero co wrocilam do siebie) .No i patrzymy na test a tam dwie kreski!!! zaczelam plakac,goraco mi sie zrobilo,milion roznych mysli jak to bedzie.. .tomek mnie przytula cos tam mi mowi a ja caly czas placze...Jeszcze razem patrzylismy na wynik no i utwierdzilismy sie,ze dobrze widzimy dwie kreski.No i ja tak dalej placze ale po jakis 10 minutach cos mnie tknelo,zeby jeszcze raz instrukcje przeczytac(bo to byl inny test niz zawsze bralam) no i nagle sie okazalo,ze sa dwie kreski ale znacza one ,ze ciazy brak!!!!Wjednym okienku byla kreska pionowa a powinien byc symbol "plus".No i tak z rozpaczy przeszlam do wielkiej radosci..:-D:-D :-D
Powiem, Wam,ze przezycie niesamowite ale nie chce juz tego wiecej przezywac ..dopiero jak bede gotowa,zeby chciec nastepne dziecko..
Oczywiscie to nasza glupota jest ale nie mozemy sie zdecydowac na zadna forme antykoncepcji ...:zawstydzona/y: ale po tej akcji chyba jednak na cos sie zdecydujemy...
 
sheeney cieszę się że test ciążowy wyszedł po Twojej myśli...ale nie chce Cię straszyć iż dopóki okresu nie dostaniesz to naprawdę nie odetchniesz ,gdyż niestety takie testy często się mylą (znam kilka takich przypadków:tak:).Trzymam jednak kciuki by już nic się narazie nie zmieniło (i na jakiś czas byś została tylko przy dwójce dzieciaczków):tak::-)
 
Rysia juz inny wynik nie wyjdzie;-) zrobilam go w momencie ,w ktorym wynik powinien byc jednoznaczny .a akurat co do okresu jak urodzilam Tomka po pierwszym okresie tez mialam pozniej przerwe i pamietam,ze tez robilam test.Ale wtedy to akurat bylam lekko rozczarowana wynikiem negatywnym...a teraz to:no:
 
reklama
Do góry