reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Bry...
Baśka fajnie, że trafiła Ci się ta praca, zdrówka dla Kamila życzę i powodzenia w poszukiwaniu mieszkania.
Makuc faceci "na te sprawy" nie związane z domem mają najwięcej czasu, ale żeby posprzątać po czymś, co się samemu narobiło zawsze pozostawiają Nam dodając, że Ty i tak sobie lepiej z tym poradzisz... No i spokojnego okresu w pracy Ci życzę. A co do spacerów porannych to już raczej uskuteczniać nie będę, zresztą od dziś jestem na l4 przez dwa tyg.
Renata to super, że już wiecie kto mieszka w Twoim brzuchu :-) Buziaki dla Borysa.
Ida nie dość że mądra z Ciebie kobieta jak napisała Makuc, to jeszcze silna. Mam nadzieję że relacje z matulą się poprawią a w pracy w końcu się zacznie wszystko do przodu kręcić jak należy. A z kuzynką aż tak b. jest źle???
Dawidowe no mam nadzieję, że nie żałujesz tej przeprowadzki, w końcu tyle już za Tobą i powoli wszystko wróci do norm :-)
Lasotka Hania na pewno zaadaptuje się w nowej grupie, moja córcia też już w starszakach i póki co nie jest źle :-)
Dziulka ja to Ci szczerze tych pór wstawania zazdroszczę, bo dziś miałam pobudkę 4.32....
Chyba się położę i odpocznę, bo jak wyszłam z domu o 7.30 tak dopiero co wróciłam...
Brzuch mi wywaliło jak w 5 miesiącu a gdzie to do piątego.
 
reklama
To i ja się do Dawidowe dołącze :-) z tym przegonieniem ;-)

ediT:
Kania chwal się brzusiem :-) i to już
Renatka fajnie, że już wróciliście
Baska fajnie, że sobie dorobisz przez te kilka godzin.
 
Ale dziś tutaj naprawdę cisza gdzie Wy się podzaiłyście dziewczynki?:huh:
Ja uciekam spać bo zaś na 7 mam do pracy no i wracam po 11 i na szybko małego myje, usypiam i sprzątam żeby potem z nim spędzić resztę dnia:sorry:
Przyszła mi zamówiona hulajnoga i wiecie co różową mi wysłali:eek: a zamawiałam niebieską:baffled: no ale cóż na taką i już szalał na niej a do tego szwagierka też mówiła że synowi zamawiała niebieską a dostali różową jak nie mają niebieskich to po co piszą w ogóle:dry: I rowerek mu wyciagnęłam wujek poskładał Kamil siadł ale powiedział że woli motor(hulajnogę tak się bawił z kuzynami że mają motory :-D)
 
witam wieczornie:) u nas wieczorem taka pompa przeszla ze jak strzelil piorun tuz za moja szyba to bez jaj: blokiem zatrzeslo!:/// oczy wielkie zrobilam ale Lenae powiedzialam ze to tylko neibo robi bum bum:) u niani dzisiaj dostala pochwale bo pieknei zjadla omleta z cukini i sera ( hmmm podobno sie az zazerala...) . jak ja odebralam to mldoa zachwycona poszlysmy na zjezdzalnie i milo mi sie zrobilo bo taka murzyneczka okolo 8 lat do mnie " ale pani coreczka jest sliczna":)

poza tym jutro ide tanczyc zumbe do klubu gdzie sie zapisalam:)))) ale to dopiero wieczorem:)

w niedziele robimy urodziny Leane u tesciowej bo bedzie siostra mojego z dziecmi wiec dzieci na dworze = wiekszy spokoj:))) ona zrobi przystawki a ja zrobie jakas porzadna pieczen i moja mama torta. tesciowa jest u mnei wiec jutro skorzystam z okazji i pojade z moja mama do sklepu po wozek dla lalek na prezent dla leane:) a pewnei w sobote maz pojedzie po rowerek.

w pracy dzisiaj sajgon, normalnie mlyn... nei wiem skad tak nagle.... no coz. tyle dzis po mnie bo tesciowej musze fotki z PL pokazzac:)
 
Witam się i melduję,że żyję, i pierwsza chyba dziś Wam mówię dzieńdobry:-)
A u nas do bani po całości i nawet pogoda też:crazy: wczoraj była tak piękna pogoda a wieczorem jak przyszła burza to całą noc u nas waliło a błyskawice jakie:szok::szok::szok::szok: ja uwielbiam burze ale dzieciaki sie bały:confused2:
Sprawa z mieszkaniem stanęła w martwym punkcie niestety:-:)-:)-( zdolność kredytowa mamy ale mieszkanie nie łapie sie w program z dopłatą i duuuupaaaaa blaaaaaaadaaaaaaaa a na raty bez dopłaty nie możemy sobie pozwolić...wiec pozostało nam szukanie dalej lub kupno mieszk. w stanie deweloperskim i ciułać na wykończenie:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
Do góry