reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam.Kamil zasnął właśnie.Ja obrałam ziemniaki na frytki i zupkę ogórkową zrobię.
Kaniu cieszę się że z dzidziusiem wszystko dobrze a co do płci to pewnie jeszcze zobaczysz ja zobaczyłam że Kamil będzie Kamilem w 32tyg dopiero:sorry: ale oczywiście najważniejsze żeby było wszystko w porządku.

Agusinka współczuje Ci tych badań i tego jeżdzenia a już najbardziej tych formalności ,skierowań itp ale cóż tak niestety bywa u Nas :wściekła/y::crazy:

Sheeney zdrówka dla Tomka i oby nic tam złego się nie działo.

Wioli udanych zakupów:-)

Dziulka ja nie wiem ale ja to bym nie dała dziecku z kieliszka pić nawet soczku.Ale oczywiście każdy robi jak uważa i wychowuje dzieci po swojemu.Nie chce nikogo urażać!!Kuzynka Kamila jak miała urodzinki to szwagierka dzieciom dała szampana dziecięcego ale do kubeczków plastikowych tylko ze Kamil nie pił bo to "gaza" mówi a on nic gazowanego nie chce pić :-) A podejrzewam że by chętnie piwka spróbował bo jak mąż pije to on aż się trzęsie żeby mu dał ale ja kategorycznie zabraniam nawet na paluszek czy coś.ALKOHOL NIE JEST DLA DZIECI!!i niektórych dorosłych też nie:confused2:
A mnie też razi właśnie takie coś jak ktoś daje spróbować dziecku bo miałam taką znajomą która swojemu dwumiesięcznemu synkowi żeby spał nalewała piwa do butelki:eek: :crazy::wściekła/y: bez mózg:oo2: nie że całą ale jejku bez przesady!!:wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Baska piwo do butelki????i takie babska rodza dzieci jie no teraz to sie podkur....... Chyba bym taka za kudly wytargala powaznie :wściekła/y:
 
A mnie też razi właśnie takie coś jak ktoś daje spróbować dziecku bo miałam taką znajomą która swojemu dwumiesięcznemu synkowi żeby spał nalewała piwa do butelki:eek: :crazy::wściekła/y: bez mózg:oo2: nie że całą ale jejku bez przesady!!:wściekła/y::wściekła/y:
Jacież pier **** normalnie przegięcie...
Wioli to fajnie, że wybierasz się do kina, ja jeszcze nie dotarłam na ten film ale może do końca tygodnia uda mi się go obejrzeć. Czemu tak baaaardzo lubisz ;-) kolegę Bartka???
 
Ostatnia edycja:
wioli,kania jej już dzieci zabrali to mają teraz spokój:confused2: ale wiecie co kiedyś był fajną dziewczyną moją przyjaciółką w szkole ale poznała chłopaka który pił ona się wciągnęła razem z nim :crazy: jego zamknęłi jej dzieci zabrano a z nią to nie wiem co się dzieję :confused2:
 
Kaniu czemu? A bo raz nasikal mi na sciane w lazience omal nie spalil tv przy okazji siebie nie zabil pradem i wlal na komode z ktorej omal nie spadl mama jego byla z nim u mnie i co zero reakcji dlateo staram sie unikac tego towarzystwa ale obiecakam bartkowi dac mu szanse sie okaze
 
Hej hej babeczki

jejku jaki dzisiaj ładny dzień:tak::tak::tak::tak:słoneczko i cieplutko achchchch:-)
Od wczoraj się nocnikujemy tzn, Bartek SAM Z SIEBIE odmówił włożenia pampka i on chce nika:szok: to ja go sru na nocnik a on zrobił siusiu:szok::-D a potem do wieczora latał bez i było 2/2 2 razy na podłogę i dwa razy do nocnika:-Da
dzisiaj jak wróciliśmy ze szkoły i z zakupów to pampek przedojony ale znów jeden sukces i jedna porażka ale chyba zaczyna kumać o co kaman:-D:-D:-D
Baśka gratki z okazji mieszkania:-):-):-) wiem co czujecie bo pamiętam jak myśmy odliczali do przeprowadzki
Kania super,że z dzidzią oki:-) a na płeć to musicie czekać cierpliwie-Bartek się ujawnił chyba dop w 7 m-cu, wstydliwy był,więc długo mieliśmy nadzieję,że będzie Amelką:-D:-D:-D
Dziulka Bartek kocha piwo;-) tzn,jak Krzysiek pije to aż się trzęsie ale raz mu tylko daliśmy samej pianki z góry posmakować:sorry: ale to co wyrabiała ta koleżanka Baśki to :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:się do prokuratury nadaje albo nie wiem do sądu rodzinnego-ja bym to zgłosiła bez kitu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
miłego dnia....
 
Agnieszka ze tak zapytam bez zlosciwisci oczywiscie a do czego bylo mu potrzebne te smakowanie piany?


Dobra ja spadam


Kania;-)
 
Wioli a to ten, co tak rozrabia heh to się wcale nie dziwię że go bardzooooo lubisz.
Agnieszka to super, gratuluję postępów w nocnikowaniu.
Baśka też bym im zabrała dzieci...gdzie nie popatrzysz, tam patologia :-( :-( :-(
 
wioli pozwól że się wtrącę MATKO CO ZA ŁOBUZ:eek:
agnieszka jej już dwa lata temu odebrano dzieci także bez obaw:confused2:
kania wiesz ona to w ogóle miała pijących rodziców może nikt jej nie nauczył że takie życie jest be i skończył Bóg jeden wie gdzie:no: Czasem o niej myślę zastanawiam się czy żyje, co robi:confused2: sentyment mam bo przecież tyle lat się przyjażniliśmy pomagaliśmy sobie nawzajem ale cóż potem każdy poszedł swoją drogą
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien dobry!

Ja tylko chcialam powiedziec,ze wedlug mnie jakakolwiek forma dawania 2 latkom!!!!(na paluszek,na dziobka,na pianke) alkoholu jest nieodpowiednia...ale to tylko moje zdanie oczywiscie ...

Nocka przespana calkiem niezle,chociaz Tomek dale ma katar to nie widac,zeby bylo mu gorzej:-) ufff...mam nadzieje,ze skonczy sie na katarze .
 
Do góry