reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Witam witam i o zdrówko pytam:-D:-D:-D:-D
Najlepsze życzonka dla wszystkich dwulatków i obecnych i minionych i przyszłych też:-);-)
u nas wszystko ok, odpukać zdrowi jesteśmy i co najważniejsze ODPIELUCHOWANI:-):-):-):-):-):-) i to na dobre:tak::tak::tak::tak:
A moje dziecko właśnie siedzi na nocniku wsuwa chrupki i gromkim głosem przegania muchę "mucha spadaj idź tam!!!!!!!!":-D:szok::confused2::-D
a my zaraz po Kubulka wybywamy-i się pochwale moje dziecię ma na razie same 5 i jedną 4 i w czwartek został klasowym mistrzem ortografii:-D;-)
 
Halo przywitam się :-)
Kaniuś,Basiu, Strip wszystkiego naj naj dla Waszych pociech :-)
Kaniuś a czemu lekarz Cię wkurzył??
Wioli,Idek klub myszki Miki to chyba każdy 2 latek lubi :-). Chociaż moja teraz kompletnie nic nie ogląda. Nawet 5 minut ją TV nie zatrzyma ehhh
Agnieszka brawo dla mistrza ortografi :-) i brawo, że pieluch juz nie macie :-). To cudowne uczucie jak już się pieluch nie używa.


A ja zniknęłam, bo pojechaliśmy do STW, ale wróciliśmy już, a teraz zabiegana jestem. Cały czas na polku siedzimy bo jest pięknie bardzo ciepło aż się wierzyć nie chce. Polcia na spacerku, a Zuu smacznie śpi. Ten miesiąc mam strasznie napiety. Za tydzień wesele, potem jedziemy na chrzciny, urodzinki Zuu i mojej chrześnicy ehh. I mam nadzieje, że uda mi się zobaczyć z Sheeney i WIoli
 
hej, hej. dopiero na pupie siadłam :eek::szok::cool2: tak, więc niestety nie dam rady Was nadrobić :-(

KANIU, BAŚKA wszystkiego dobrego dla Waszych 2-latków!!

images


i zmykam :cool:
 
Agnieszka81 gratuluję mistrza ortografii i całkowitego odpieluchowania, w nocy wstaje do sikania???
Sarisa wiesz jak to jest z tymi dr, już Ci wyjaśniłam :-) A Tobie odpoczynku w tym intensywnym miesiącu życzę.
Basia torcik sama piekłaś??? Kamil świeczki zdmuchnął?
Makuc to się nasiedziałaś ;-)
Dziękuję w imieniu Oliwii i swoim za życzenia urodzinowe.
 
Ostatnia edycja:
Sariska,Kania na noc jeszcze używamy i jak wychodzimy z domku-na dwór po Kubę do szkoły i na zakupy-tak dla bezpieczeństwa,ale z reguły wraca suchy tylko po nocy jest przesiusiany ale nie mam serca go zrywać jeszcze w nocy na sikanie.
ale i tak nam wychodzi 1/maks 2 pieluchy na dzień:tak::tak::tak::tak: po domu lata bez sam ściąga gacie i robi:-Da jaki mega dumny:tak: zajęło nam to tydzień załapał o co chodzi po 2 dniach:-)
 
Witam wieczornie.Kamil zasnął a ja siedzę wkur....:crazy: urodzinki trochę nie wyszły moim zdaniem ale cóż poradzić.Przyjechała chrzestna z rodzinką,żona chrzestnego,szwagierka(Kaniu co piekła tort-ja nie umiem).W kościele Kamil ostawił szopkę i babcia go zabrała do domu i to już pod koniec mszy ale wytrzymał cały różaniec i prawie całą mszę.Na różańcu śpiewał "Maryjo maryjo" (jak się modlili Zdrowaś Mario on sobie śpiewał):eek:
wróciłam z kościoła wyjęłam tort a Kamil płakał że on się boi zdmuchnąć świeczki więc kuzynka za niego to zrobiła.No i idę po talerzyki i słyszę jak oni sobie mówią "co niech stawia flaszkę łaski nie robi" mi oczy wyszły na wierzch tymbradziej że mówiłam że tylko tort i kawka bo kasa poszła na zaliczkę mieszkania i zostało tyle co by starczyło do wypłaty ale co oni dalej i to już przedemną że by się napili itp w końcu się tak wkurw..... i poszłam do sklepu wzięłam 0,7 i napój weszłąm do domu postawiłam im na stół dałąm kieliszki i szklanki i mówię teraz se pijcie wziełam małego i poszłam do pokoju.Zeszłam dopiero jak mąż wrócił ale on im tylko cześć i nic więcej i pytają go czy pije on że nie bo idzie spać i go pytają że co on wkurzony a on że tak i poszedł się kąpać z małym ja pomyłam talerzyki i też poszłam.Zachowałam się trochę chamsko ale oni wiele bardziej moim zdaniem i trochę nawet mi się chciało płakać :crazy:
 
Agnieszka81 my też tylko do spania zakładamy i różnie jest, są dni że sucha rano pielucha a za kilka dni tak przesikana że szok.
Baśka wcale się nie dziwię że się wkur... u mnie na urodzinach dziecka alkoholu nie ma i nie będzie, taką mam zasadę. To jest dziecka dzień a nie mój czy gości. Chcą to niech idą gdzieś i się napiją :-)
 
reklama
Kaniu nawet mąż się wkur.. i to porządnie bo po pierwsze tak jak napisałaś dziecka dzień a nie gości a po drugie dobrze wiedzieli że nie mam za dużo kasy więc co ale niech maja niech się nią nawet pożygają że tak brzydko napiszę :wściekła/y::wściekła/y:Im tylko wódka w głowie!!!!

Było mi b.przykro że tak się zachowali i normalnie żałuję że mąż ma taka rodzinkę!
 
Ostatnia edycja:
Do góry