reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Baśka jeszcze tylko 6 dni zostało do waszej wyprowadzki, więc już bliżej niż dalej. Wiem że to był dzień Kamila i nie tak chciałaś żeby się skończył. A pamiętaj rodziny się nie wybiera. Przykre ale prawdziwe. Dziś już o niczym nie myśl, po prostu zlej to wieczornym... bo inaczej się nie da.
 
reklama
hej

Kaniu wszystkiego najlepszego dla Oliwii :*

Strip wszystkiego najlepszego dla Wojtusia :*

Basiu wszystkiego najlepszego dla Kamilka :*

a goście cóż...wiedzieli, ze torcik i kawka więc troche tacy nietaktowni
ja na Twoim miejscu moze aż tak ostro bym nie zareagowała (żeby wyść i ich zostawić) ale jakbym usłyszała że o wódce mówią to z uśmiechem, niby żartem bym powiedziała że to urodziny dziecka (i to jeszcze w środku tygodnia) i alkoholu nie będzie.
tak sobie ustaliliście i już
 
Ostatnia edycja:
She wiesz co mnie żadko ale ponoszą nerwy i jak już tak się stanie to właśnie jestem wredna i bezczelna i myślę że to było odpowiednie zachowanie wobec nich:crazy: Może i by można było tak powiedzieć jak mówisz ale mnie już kurw..wziął i postąpiłam tak jak postąpiłam:confused2:

Kaniu postaram sie ale wiesz jest to trudne,chociaż Kamil siepobawił z kuzynostwem i widać było że jest zadowolony to jedyne mnie pociesza:oo:
 
witam wieczornie:)))

najpierw: Kania,Basia i Strip wszystkeigo najpiekniejszego, najlepszego i naj naj dla waszych DWULATKOW!!!!!!!!!!!!!!!!:-D


BASKA domagac sie tak chamsko wodki na urodzinach dziecka????????????? owszem u Leane byl szampan dla doroslych do torta i dziecinny dla dzieci ale wody ZERO!!!!!!!!!!!!!w kazdym razie nei przejmuj sie klimatami olej sprawe.

AGNIESZKA gratulacje dla twojego dzielnego synka i fajnie ze pieluchy poszly w zapomnienie!:)

u nas fajny dzien. wp racy nikogo nei zabilam, domu nei spalilam wiec dzien udany:)))
rano Leane do niani pognala cala hepi:))) w poludnie dostalam sms ze mloda pierwszy raz jadla dynie przyrzadzona na parze i z maselkiem i do tego eskalopek z indyka, i cala szczesliwa bo dziecko moje podobno zjadlo caly talerz i domagalo sie o drugi i tez zjadla!!! tak jej dynia spasowala:) ogolnie mi mowila ze Leane energia rozwalala dzisiaj od rana i po siescie:)))) no i w koncu moje dziecko polubilo jabluszka w calosci bez scierania miksowania.... dzisiaj zjadlysmy razem jabluszko i u niani wolala o jablko:) potem poszlam z nia na spacer, malz dolaczyl do nas, 10 min spaceru - kupa. chodu do domu, zmiana pieluchy i powrot na podworko puki cieplo i jasno bo u nas juz o 20h ciemno teraz://///// po powrocie do domu chwila zabawy potem zrobilam jej jesc. wolala o makaron kokardki wiec zrobilam:) podchodzila do mnie zeby ja wziac i pokazac jak makaron sie gotuje:) jak zobaczyla to w ryk! stoi obok kuchenki i wyje ze ona chce jeeeesc!:)))))))) no kurcze myslalam ze do gara wskocze:) opedzlowala duzy talerz kokardek z tluszczykiem z kurczaka i udko ze jak jej sie beknelo to moj myslal ze to ja....:)))) noi wieczorem po kapieli poszla druga kupa tym razem duuuuuuuuuuuuza... z takim apetytem wcinala ta kolacje ze szok.:))))))))

a ja znowu doczekac sie srody nie moge:))))))))))))))ah ta zumba.... w domu slucham tylko tej muzyki co na zajeciach i troche sobie tancze i Leane lapie ode mnie kroki a bardziej machanie rekami rozne figury :))))))))))))) smialam sie do mojego ze Leane za tydzien w srode pojdzie tanczyc ze mna:))))))))))))
 
reklama
Baska:no:, zachowanie "kochanej rodzinki " poniżej wszelkiej krytyki, no, ale masz to już za sobą, trudno, tak jak powiedziałas, "niech sie porzygaja ta wódą":-p:cool2::-D.Najważniejsze, że się wyprowadzacie , to wreszcie odetchniesz:))).

"Dwulatkowe" życzenia wszytkiego najnajnaj dla Frankaq Emilki i Miłoszka Rysi:-):-):-):happy2::***
 
Do góry