reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Baśka :no::no::no::no:Jezu co za ludzie, i nie dziwię Ci się,że się wkurzyłaś...ale ja Ci się trochę dziwie,ja bym po tą flaszkę nie poszła,tylko im jasno i wyraźnie powiedziała,że na urodzinach mojego dziecka wódki nie będzie i już a jak sie nie podoba to tam są drzwi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Dzien doberek :-)


Baska dobrze zrobilas mam nadzieje ze dostali po niej sraczki ja pewnie wyrzucilabym ich na zbity pysk!:wściekła/y:


Wpadne pozniej uciekam do szkoly dobrze ze dzus piatek:happy2:
 
Baśka mam nadzieję, że humor lepsiejszy a do męża przytulić się zawsze możesz nawet jak śpi :-)
Wioli masz rację, dobrze że dziś piątek...
Kroma wyzdrowiałyście?
Ida a Wy?
Happy Franio Emilii i Miłosz Rysi z 6-tego chyba są ale ważne że się pamięta prawdaż ? :-)
Sarisa kontrolna wizyta?
Ciężki poranek i nockę miałam i pewnie zaraz się położę.
Babcia piecze tort na kolejne weekendowe imprezy "urodzinowe" :-) więc chyba szybko zleci ten czas.
Sister wyjeżdża w niedzielę, szkoda :-(
 
Witam.Nocka koszmarna mały wymiotował i miał biegunkę rano to samo więc pojechaliśmy do lekarza.Wypisał mu syropek i proszek do sporządzenia.Właśnie zasnął:dry:

Agnieszka może i zle postąpiłam ale wydaje mi się że takie potraktowanie że dałam im wódkę i poszłam w .... było gorsze i dało im trochę do myślenia.

Kaniu humor hmm czy lepszy nie wiem ale lepiej jest jak wczoraj.Tak mogę się zawsze przytulić do męża nawet jak śpi tylko miedzy nami zawsze śpi Kamillo:sorry2:

wioli podobno zle się czują z powodu picia hehe:-D:-D:rofl:

hmm i nie wiem co miałam jeszcze napisać potem dokończę idę się położyć po nie przespanej nocce:baffled:
 
Basia współczuję nocki, odpocznij, zdrówka dla Kamila, oby to nie żaden rota.
Sarisa czasami tak jest, że coś planujesz i jakoś tak w terminie nigdy się nie uda zrealizować ;-)
 
reklama
Do góry