reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hej!
Dawidowe wyprzedziłaś mnie z tą pogodą... po jaką cholerkę pada od samego rana...jak tak dalej pójdzie to jak będe ze święconka szła to mi jaja zamarzną...
Kania fajnie ze tak szybko do wagi wzóciłaś ja też slyszałam ze do pół roku nie można szaleć z gimnastyką
Kroma ale szybko zleciało już połowa za Tobą...
 
reklama
Hej!
Kania nie szalej kobieto i nie ćwicz jeszcze, bo to stanowczo za wcześnie. Znalazłam fajną stronkę, może Ci się coś przyda brzuchpoporodzie.pl
Kroma zdradzisz tu lub na PW jakież to ćwiczenia trener Ci zalecił?
Dziulka gratuluję.

A u mnie nic ciekawego. Dzień za dniem mija. Mąż zapisał się do biblioteki i czytamy sobie książki w każdej wolnej chwili. Dzieciaczki zdrowe. A dziś był okropny dzień, bo Daniel przewrócił się o własne nogi w łazience i głową walnął w podłogę (płytki), a Laura walnęła w ławę i rozcięła trochę czoło.
 
witam sie wieczorowa pora i nei wiem ale chyba mam za duzo adrenaliny...bo po 10h harowy nie jestem zmeczona wcale!!!! dniowka zleciala moment.... poza tym dzisiaj Leane u niani cyrku nie odwalila chociaz blisko bylo rano do tego ale wyhamowalam ja troche:))) no i wreszcie wiosna:)
 
Dzięki Wam za odzew w sprawie tych ćwiczeń, szkoda że tyle czasu trzeba czekać, no ale jak mus to mus.

Sheeney
gratuluję Tymkowi :-) A jak pobyt w PL???
E-lona niech się dzieciaczkom szybko głowy goją, dzięki za tę stronkę:-)
Kroma dołączam się do prośby E-lony, odnośnie tych ćw.
Dawidowe zatem miłego odpoczynku na przymusowym wolnym.
Dziulka tą wiosnę to wyślij do mnie, bo zimy to mam serdecznie dość.
Wioli trzymam dziś kciukasy, bardzo mocno !!!
I Wy też trzymajcie :-)

Do świąt 11 dni a w ogóle ich nie czuć..., a czas tak zasuwa, że szok - w piątek Gabi kończy miesiąc.
Oliwii przyniosłam dziś w piwnicy koszyczek i całą resztą do koszyczka, a przy okazji poszukałam sobie spodni, które wyniosłam w czasie trwania ciąży. Mile zaskoczenie, bo w każde się zmieściłam, tylko jedne póki co odłożę bo są bardzo płytkie i urażają mnie w ranę.
 
Ostatnia edycja:
Witam się szybko z pracy.
To już moje ostatnie dwa tygodnie w tym banku:confused2: a szkoda bo było miło ale cóż poradzić:crazy:
Na zamknietym napisałam coś więcej...

E-lona szybko się zagoją rany.Kamil niedawno też nabił guza i trzy dni i już brak śladu:sorry:
Kania czas szybko leci to prawda i tak samo jak Ty nie czuję że święta idą może dlatego że bardziej odczuwa się Boże Narodzenia jak Wielkanoc.
Agusinka to będą mrożone jaja:laugh2:
Dziulka super że dzień w pracy minął fajnie.

Dobra uciekam;**Miłego dzionka dziewczyny
 
witam sie i ja
aKtualnie mam dwie sztuki w domu. O 8 nastąpiła podrzutka 4 latki. Tak wiec chodzę, usługuję i wymyślam nowe zabawy. Zapewne tak do 17. Przy koleżance nawet Laurka jest wyjątkowo grzeczna. Zresztą obie jak podmienione.
 
Pisałam pisałam i coś mnie rozłączyło i nie pamiętam co napisałam... co do wiosny to już jakieś oznaki są bo nawet wyszło na troche slońce. co by nie było to niedlugo święta wydatek jest bo trza coś naszykować jakieś cciasto obiad i jeszcze wydałam na teatr dla Juli jeszcze przed świętami jadą na przedstawienie.
Dawidowe poczekaj aż się dziewczyny rozkręcą to Ci dom do góry nogami wywalą :-D
Basia a jak już minie te dwa tygodnie w banku to gdzieś was przenoszą czy sami musicie sobie szukać nowego miejsca?
 
reklama
witam wieczornie:)) jestem po 2h zumby i zaraz plune plucami:)))))))))))))) rano wzielam sie za porzadki u Leane w szafie. dwie torby gigantyczne ida w odstawke i to samo u mnie:) laski ja plywam w spodnaich!!!!! mam 9 par spodni do zwezenia a 2 sa tak wielkie ze nic nie da sie zrobic i kosz .
Leane w ciuchach szala przymerzala co sie dalo:)))jak wstala ze siesty to spacer do sklepu... ladowala ile wlazlo do mojego koszyka i co w rece wpadlo... jak poszlam do kasy to nieprzewidziany zakup -salatki z tunczykiem po katalonsku sztuk dwie:))) kurde na szczescie dziecko wybralo to co lubie:)))))))) kupilam je:)))))))))))))

poza tym jej sie wlaczyla nawijka po polsku i nawet tatusia wkurza hehehe:))) a w niedziele przyjedzie moj tata z PL na 2 tygodnie wiec bedzie miec mloda tlumaczenia na barkach:)))
 
Do góry