reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziadkowie już mieli swoją szansę na wybór imienia :-)
Nie przejmuj się mamą, dajcie takie imię jakie Wam się podoba :-)
 
reklama
Hej dziewczyny. Podczytuję, ale jakoś nie mam weny na pisanie. Niedługo na poważnie zaczną się rozważania nad imionami [emoji6] My dla chłopca mamy kilka opcji, Franek też wchodzi w grę, ale jak się okaże, że Fasola jest dziewczynką, to czarna dziura [emoji6] Żadnych pomysłów [emoji4]

ex2bkqi11eyr7uam.png

nzjdskjonp9hg7bf.png
 
Witam się i ja :) pogoda dziś fajna ale ja kompletnie bez sił, cały dzień śpię i ogólnie nic nie robie. Miałam posprzątać ale sił brak :)

Powiedzcie mi kiedy zaczniecie pierwsze rzeczy dla dziecka kupować? Moja mamy akurat z holandii przyjechała i chce jechać kupić coś dla dziecka bo do porodu juz nie przyjedzie, a ja zastanawiam się czy to nie za wcześnie... Co myślicie? :)
 
O mamusiu... barszczyk biały... mmm :-)
Też bym zjadła, ale narazie musimy pozjadać to co mamy w lodówce :p

Co do zakupów... Myślę, ze że zacznę w 7 miesiącu, może pod koniec 6. Pracowałam kiedyś w hurtowni dla niemowląt i ż z doświadczenia mogę powiedZieć, ze wózek trzeba zamówić z 6 tyg przed porodem, odebrać oczywiście można kiedy się chce, nawet po porodzie, ale z tymi dostawcami to zawsze różnie bywało... często mówili, ze za 2 tygodnie będzie zamówiony towar, a trzeba było czekać aż 8. Oczywiście Bogu ducha winni pracownicy sklepu muszą potem świecić oczami, przepraszać i tłumaczyć, tak ze warto zamówić wcześniej i umówić się na odbior po porodzie np. Łóżeczko też warto kupić trochę wcześniej i rozstawić, żeby chociaż z tydzień "pooddychalo" , bo śmierdzi tymi farbami, które niby są nieszkodliwe itd, ale jednak zapach jest dość ostry.
 
Agatki ja tez zaczne kompletowac wyprawke dopiero po polowie ciazy ..korci mnie noe powiem jak szperam po necie zeby cos zamowic...ale jestesm twarda...
A mamie powiedz ze narazie nie zamierzasz nic jeszcze kompletowac...chyba sie nie obrazi...
P.s. zawsze moze ci pieniadze zostawic..schowasz sobie i wydasz wtedy kiedy juz bedziesz chciala...
A jesli chodzi oimiona dla dziewczynki to u nas tez czarna dziura...moze jakies propozycje...
A imie Franek tez mi sie podoba..sasiadka ma syna Franka jest przeslodki...naprawde...
 
Ja chciałabym rac dziewczynce na imię Nadia, Nikola albo Maja.
Mąż chce Wiktorie albo Julke.
Ja chciałabym coś nieoklepanego, więc ta Maja raczej odpada :-)
Jeszcze może mam sie milion razy odmienić: -)
 
Ja chciałabym rac dziewczynce na imię Nadia, Nikola albo Maja.
Mąż chce Wiktorie albo Julke.
Ja chciałabym coś nieoklepanego, więc ta Maja raczej odpada :-)
Jeszcze może mam sie milion razy odmienić: -)


Tez Maja mi sie podobalo....ale ostatnio tyle wszedzie tych Maj ze szok...
 
Hejka [emoji4]

Ja mam dziś takiego lenia , że nic mi się nie chce , mdłości mnie dziś trzymają cały dzień [emoji19]

Kasia dobrze , że z dzidzia wszystko ok , teraz lez i pachnij [emoji8]

roza zadzwon tam w pon i się umów, ja tez do prywatnego dzwonilam i mnie ledwo wcisla a dzwonilam miesiąc temu ...

Justa moj tez mnie dziś wkurza , ale jak spalam to wysprzatal całe mieszkanie az w szoku jestem
[emoji33]

Co do imienia psa moja się nazywa Lili , raz koleżanka w szoku była bo ja do psa Lili a ona do corki [emoji38]

Ooo barszczyk prześladował mnie tez dzisiaj ale na szybko warzywa na patelnie machlam [emoji5]

ewkap moj tez chciał Julke ale wybilam mu to z głowy i 100% to Alicja lub Mikołaj [emoji4]





[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t4d [emoji235]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry