reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No to nieźle [emoji39] pocieszyłaś mnie skoro ludzie nazywaja tak psy [emoji23][emoji29]


34bw3e3kof41ymjj.png


Termin na 3.10.2017 z usg 28.09.2017
Mój młodszy syn ma na imię Maksymilian. Imię wybrane przez męża, nie będę pisać jakie hocki-klocki z wyborem były. Grunt, że ja potrzebowałam tygodni żeby się przyzwyczaić-w dzieciństwie miałam kota Maksymiliana [emoji23][emoji23][emoji23] teraz nie wyobrażam sobie żeby Maks miał inaczej na imię [emoji2]
Nie patrz na innych, dajcie tak na imię dziecku jak Wy chcecie. Jeszcze jest czas.

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
reklama
madzik my mamy odwrotnie. Mamy imię dla dziewczynki ale jak będzie chłopak to niby jakąś opcje mamy, ale nie jestem za bardzo przekonana... żadne imię męskie mi sie nie podoba :D

Agatki my zaczęliśmy przed ciążą jeszcze i cały czas kupujemy jakieś mniejsze lub większe drobiazgi. Kosz mojrzesza też mamy już zarezerwowany :)

BUM w takim razie zadzwonię jutro i się umówię:tak: chociaż wątpie, żeby nie mieli miejsc
 
Ja mam 23 lata a też mnie wyslal na prenatalne. Ale jakos sprzetu nie do porownania! W czwartek na prenatalnych mial 5,51cm, bylo widac wszystko a w piatek jak bylam u mojego gin to na ekranie fasolka jak w 7 tygodniu i rozmiar 4,4cm...

My mamy imię dla chłopaka Filip, od początku jakoś tak czuję że mam w sobie chłopczyka i prenatalne pokazały takiego chyba siurka. :) Jak jednak Bozia w nocy z sekatorem nawiedzi moja macice i siurka obetnie to bedzie Zuzia albo Anastazja [emoji14]

U mnie mąż zasługuje na order, jest przekochany... Bardzo pomaga w domu, nie pozwala dźwigać ani sie przemeczac no i po tych prenatalnych na ktorych byl ze mna chyba na prawde do niego dotarlo, ze w brzuchu mieszka maly czlowiek. Od razu po badaniach zadzwonil do znajomych porozglaszac, ze bedzie ojcem. ;) Fajne to takie. ;)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 25 i tez mam zalecone prenatalne. Mój lekarz wypisał mi skierowanie, żebym miała darmowe badania bo są one refundowane dla kobiet od 35 r. życia lub jeśli lekarz prowadzący ma jakieś podejrzenia. U mnie nie miał, ale mowil ze zaleca sie teraz wszystkim kobietom prenatalne bo są bezpieczne i mogą wykryć wady płodu. Moja siostra rodziła 3 lata temu i prenatalne miała robione tylko raz, wtedy w drugim trymestrze. Teraz podobno sie to pozmieniało.
 
Ja jak zaszłam w ciąże w 2014r to nikt mi nic nie wspominał o prenatalnych , nawet o nich nie słyszałam - i nie robiłam z córką . A teraz zostałam już poinformowana o tych badaniach na pierwszej wizycie i nawet musiałam podpisać , że zostałam poinformowana .
Dlatego robię te usg genetyczne/prenatalne , ale bez dodatkowych testów .
 
Ostatnia edycja:
A ja zobaczę co mi lekarz powie, bo wiem, ze kazał mi przyjechać we wtorek do szpitala, ale nie wiem czy tylko na USG, czy krew też będą mi pobierać... Nie dopytalam...
 
Cześć dziewczyny. Nawet w niedzielę nie mogę sobie dłużej pospać, bo jak wstaje rano do łazienki to już nie mogę usnąć...

Jadę dziś przed południem w odwiedziny do brata, bo półtora miesiąca temu wynajął z narzeczoną mieszkanie, a z racji tego, że musiałam leżeć to jeszcze ich nie odwiedziłam. Mąż sam był im pomóc przy przeprowadzce. Brązowa też w ciąży :-) ale ona będzie listopadowa mamusia: -) już nie będzie cicho w święta :-) ale fajnie :-)

Miłego dnia dziewczyny ;-)
 
My też już nie śpimy [emoji4]
Ewkap fajnie że macie tak zbliżone terminy, ja w dwuch ciazach chodziłam razem z siostrą mojego męża to nas dodatkowo zblizylo, wspieralysmy się na wzajem, a nasze starsze dzieci (teraz po 7lat )mimo ze dzieli ich ocean mają świetny kontakt. I już odliczają dni do wakacji żeby się zobaczyc [emoji6].
A święta i inne imprezy rodzinne to tak jak piszesz, to już bedzie zupełnie coś innego [emoji4]
Same piękne chwile przed nami [emoji1]
Miłej niedzieli


[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji71]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji142]synek 08/2009.
 
Hej. Ja tez juz nie śpię. Ale wczoraj padlam juz po 19. Wczoraj mialam takiego powera ze wysprzatalam mieszkanie i poszlam w miasto na małe zakupy. Po poludniu mialam co jakis czas dosyć mocne uklucia brzucha promieniujace po pochwe i odbyt. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Niewiem czy to przez to ze wczoraj podlogi w calym mieszkaniu wymylam na kolanach, czy to moze blizna po laparatomii mnie tak rwala.

Co do imienia dla dziewczynki to podoba mi się bardzo Zuzia. Julke już w rodzinie mamy:) a dla chlopca wiele mi sie podoba m.in. Rafał, Dawid ale wybór zostawię mężowi ( chyba).


Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny! Miłej niedzieli życzę nam wszystkim [emoji4]
Któraś z nas ma dzisiaj prenatalne, więc trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
A teraz dobranoc! Idę spać, dobrze, że dziś przestawialiśmy czas, bo przynajmniej nieprzespana noc była o godzinę krótsza [emoji6]

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry