reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja tez planuje wybrać się do dentysty ale jakoś się boję. Ostatni raz jak tu byłam u dentysty to się na mnie wkurzal ze nie wiem który ząb mnie boli. Mówię mu ze tu mnie boli jak jem słodkie na co on do mnie ze nic nie widzi. Jak znieczulenie nie działało na mnie to mi sapal za uchem ze to nie możliwe. I skończyło się tym ze jak mnie bolał jeden przy jedzeniu słodkiego to teraz bolą mnie 2. Facet buc A mnie został strach przed dentysta mimo tego ze wcześniej nie miałam z tym żadnego problemu.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tysia w takim razie trzymam kciuki za wizyte u endokrynologa,
Bum, ja nawet niewiem co to crp robi...to chyba od jakiegoś stanu zapalnego w organizmie? i co mówi lekarz?
Norma jest do 5 , ja m 10.9 [emoji19] dostalam antybiotyk za tydz mam powtórzyć badanie ...
No to jakieś zapalenie , ale jakie , ponoć to groźne i sie boje o malucha [emoji52]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t2d [emoji272]
 
Ja tez planuje wybrać się do dentysty ale jakoś się boję. Ostatni raz jak tu byłam u dentysty to się na mnie wkurzal ze nie wiem który ząb mnie boli. Mówię mu ze tu mnie boli jak jem słodkie na co on do mnie ze nic nie widzi. Jak znieczulenie nie działało na mnie to mi sapal za uchem ze to nie możliwe. I skończyło się tym ze jak mnie bolał jeden przy jedzeniu słodkiego to teraz bolą mnie 2. Facet buc A mnie został strach przed dentysta mimo tego ze wcześniej nie miałam z tym żadnego problemu.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
no wystarczy trafić na jednego buca i potem pozamiatane, miałam podobną sytuacje za czasów szkolnych i teraz mam stracha, choć w ciąży miałam super babkę, no ale nadszarganego zaufania nie da się tak łatwo odbudować, teraz idę do innej babki, bo tam już nie mieszkam i nie wiem czego sie spodziewać, choć znajoma mi poleciła. Sam fakt mnie przeraża. A w poprzedniej ciąży wszystkie zęby robiłam bez znieczulenia, bo dziurki były na prawdę malutkie i mogłam sobie zrobić kilka przy jednej wizycie, zadowolona byłam. teraz się boję
 
Norma jest do 5 , ja m 10.9 [emoji19] dostalam antybiotyk za tydz mam powtórzyć badanie ...
No to jakieś zapalenie , ale jakie , ponoć to groźne i sie boje o malucha [emoji52]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t2d [emoji272]
no wieadomo, że też bym się bała. Ale będzie dobrze, na pewno masz dobry antybiotyk dobrany i będzie ok.

Ja się boje non stop bo jestem chora i od 11 lat już biore leki neurologiczne - wiadomo w ciąży niewskazane. Ale mogłabym więcej szkody narobić gdybym przerwała branie lekarstw. Do tego przy tej ciąży mam mniejszą dawkę kwasu foliowego co mnie dodatkowo martwi, a już fakt, że biorę go dopiero od 6 tyg mnie w ogóle załamuje. Jednak staram się być dobrej myśli.
 
Ja też :( zjadłam śniadanko i leżakuje. Zaraz się skończy w tv coś co mnie wciągnęło jacyś dopasowani czy coś takiego i ide się kąpać. Potem pójdę do lidla, a kawałek dalej mam duże centrum handlowe, to wejdę się pokrecic trochę. Zobaczę jak w rosmanie wygląda, bo wczoraj strach było wchodzić w obawie o życie. I do c&a chciałam zobaczyć czy mają spodnie dla ciężarnych. Popołudniu wstawię pranie, może odkurze. Albo oddam się książce
W C&A mają dużo ale w większych rozmiarach i moim zdaniem brzydsze niż w H&M

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jezu mi już plomba wypadła którą miałam kilka lat i nic się nie działo, coo będzie dalej :/ a do denntysty się tak bardzo boję pójść :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
no wieadomo, że też bym się bała. Ale będzie dobrze, na pewno masz dobry antybiotyk dobrany i będzie ok.

Ja się boje non stop bo jestem chora i od 11 lat już biore leki neurologiczne - wiadomo w ciąży niewskazane. Ale mogłabym więcej szkody narobić gdybym przerwała branie lekarstw. Do tego przy tej ciąży mam mniejszą dawkę kwasu foliowego co mnie dodatkowo martwi, a już fakt, że biorę go dopiero od 6 tyg mnie w ogóle załamuje. Jednak staram się być dobrej myśli.
Tak duomox on jest kuzwa chyba na wszystko ...
Dobrze , ze w pon mam usg , mam nadzieje , ze z dzidziolem ok .

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t3d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry