reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej Dziewczyny,
Xbum mam nadzieje ze CRP szybko się zmniejszy :) antybiotyk musi zadziałać
Trzymam tez kciuki za wizytę u endokrynologa chociaż nawet się nie znam na tych lekarzach i wynikach o których piszecie, ale musi być dobrze :) to tylko chwilowe przeszkody
Tymi zdjęciami pysznego jedzenia to zrobilyscie mi mega apetyt a mi się prawie wszystkie owoce skończyły i pomidorki i rzodkiewki. Ubieram małego i zaraz lecimy na zakupy :)
Co do owoców to mam na nie ogromny apetyt, zawsze je jadłam ale teraz podwójnie haha
Jak byłam z córka w ciąży to kilogramami jadłam codziennie mandarynki i pomarańcze z synem konkretne żarcie a teraz córka i wszystko się zgadza bo znowu owoce
Arbuzy kupujemy już od jakiegoś czasu na straganie u Turka i powiem Wam szczerze ze smakują jak te latem, truskawki tez są pyszne a nie spodziewałabym się cudów o tej porze roku
Ja dzisiaj mam w planie trochę posprzątać mieszkanie żeby w weekend już tylko odpoczywać ale najpierw zakupy :) :) przez te Wasze zdjęcia
 
Tak duomox on jest kuzwa chyba na wszystko ...
Dobrze , ze w pon mam usg , mam nadzieje , ze z dzidziolem ok .

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t3d [emoji272]
Brałam duomox w ciąży z Lenką, nie zaszkodził jej. Miałam wtedy jakieś przeziębienie takie grypopodobne, maskara słaba byłam jak nie wiem, do tego stopnia, że mąż był ze mną w gabinecie i za mnie mówił bo byłam ledwo przytomna nie docierało do mnie nic.
Nie lubie tego leku, miałam go kilka razy...bo chyba faktycznie jest na wszystko...bleeee zawsze czułam jego smak - okropny.
 
Właśnie wyszłam z wizyty i zjadłam obiad, bo za godzinę idę na autobus i jadę do Wrocławia a potem znowu z jakimś gościem do Monachium. Tym razem już będę miała tam Internet.
Co do wizyty to u położnej waga sprzed miesiąca to 61,75 a dzisiaj 63,40 i już stwierdziła, że muszę przystępować z tyciem. Tylko ja przed ciąża wazylam większość życia 60-65 i tuż przed 63. Schudłam na początku i dlatego w pierwszym trymestrze wazylam 61, ale tak na prawdę to teraz mam wagę sprzed ciąży.
Dziecko ok, crl ok, leżał i chyba spał i nic nie widać było między nogami, więc nie mam info o płci.
U położnej dostałam w prezencie rzeczy z lovi- butelkę i smoczek i jakieś gazetki.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam ostatnio 12 ale lekarz mowil ze przy przeziebieniu moze byc 60 zeby sie nie przejmowac.

Wróciłam od lekarza. Od rana na nogach lub za kolkiem i brzuch zaczal mnie bolec jak na @

Szyjka ma 41,7 mm twarda i zamknieta. Kontrole mam miec za tydzien w sobote w szpitalu.
Z dzidzusiem ok długi na 11,45 cm wazy ok 200g.

Czekam na wiesci po wizytach.

Teraz ide sie przespac :) bo padam, z nog

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bum, 10 CRP to nie jest wcale duzo... Pacjenci z zapaleniem wyrostka albo woreczka zolciowego mieli po 600 i wiecej. Gdybys miala kolo 100 to sie mozna przejmowac ale kurcze, 10? W szoku jestem, ze dostalas juz antybiotyk i ze ktos sie nad tym pochylił...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry