reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja mialam ostatnio 12 ale lekarz mowil ze przy przeziebieniu moze byc 60 zeby sie nie przejmowac.

Wróciłam od lekarza. Od rana na nogach lub za kolkiem i brzuch zaczal mnie bolec jak na @

Szyjka ma 41,7 mm twarda i zamknieta. Kontrole mam miec za tydzien w sobote w szpitalu.
Z dzidzusiem ok długi na 11,45 cm wazy ok 200g.

Czekam na wiesci po wizytach.

Teraz ide sie przespac :) bo padam, z nog

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale duży dzidziuch!
 
reklama
Ja to póki co chodzę do wc 3-4 razy w nocy. Nawet staram się już nie pić dużo na noc Ale i tak gonie. Mam nadzieję ze po 15 tyg macica się podniesie i częstotliwość chodzenia w nocy zmaleje [emoji5]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom



Na Twoim miejscu bym się nie łudziła :-) ja mam 15+6 i wstaje co noc 5 razy. Co prawda za każdym razem robię łyka wody, ale to i tak bardzo często...



Cześć dziewczyny [emoji4] jestem po wizycie wszystkie wyniki dobre oprócz TSH niestety poniżej normy. Jutro jadę do endokrynologa [emoji17] zobaczymy co powie strasznie się boję co to będzie..

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Mam nadzieję, że to nic poważnego :-)


Dziewczyny POLECAM wszystkim kontrole u dentysty. Nie wiem czy wiecie, ale czasem w ciąży pojawiają się problemy z uzębieniem....kochane dziury...oczywiście nie wszystkie mają ten problem ale sprawdzić można. Ja z zębami problemu generalnie nie mam, a w ciąży z Lenką miałam 12 dziur! Na szczęście powstały w czasie ciąży dzięki temu zrobiłam wszystkie w ciągu 4 wizyt :)to był chyba 5 miesiąc).
Dziś wyłapałam już jedną, kurka na przedzie :/ ciekawe czy z tyłu po bokach mi coś się zaś nie porobiło.
No ale zęby jak pewnie wiecie, trzeba szybko naprawiać, bo dziadostwo ma wpływ na cały organizm bardzo wieki.
ehh jestem załamana, umówił mąż wizyte ale za 3 tyg :errr: no cóż poczekam


Ja mam wizytę we wtorek. Nigdy nie miałam problemów z zębami, zobaczymy co mi powie tym razem :-)
 
Bum, 10 CRP to nie jest wcale duzo... Pacjenci z zapaleniem wyrostka albo woreczka zolciowego mieli po 600 i wiecej. Gdybys miala kolo 100 to sie mozna przejmowac ale kurcze, 10? W szoku jestem, ze dostalas juz antybiotyk i ze ktos sie nad tym pochylił...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Powiedział , ze nie chce tego lekceważyć ....

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t3d [emoji272]
 
Czesc kobitki ja juz wreszcie w domu...bylam w firmie...potem polecialam do bratowej wypilam z nia kawke...i wracajav do domu kupilam serwetki komunijne i pare pierdul...
A ja ostatnio pysznego arbuza kupilam w stokrotce...bo tez chodzil za mna...
Truskawek mam narazie dosc..bo sie objadlam ostatnio...
Tera lody wszelkiej masci za mna chodza...
A ja wlasnie zupke kalafiorowa zjadlam..pranie wstawilam i chyba za jakies sprzatanie sie wezme....umyje lazienke i kuchnie ogarne troche...przyjdzie moj m to gp do odkurzania zagonie...
A ja dzis spalam jak zabita...i powiem wam ze osratnio coraz rzadziej do wc wstaje...a potrafilam 3 nawet 4 razy w ciagu jednej nocy..a teraz 1 a nawet potrafie cala noc przespac...takze sukces odkad w 14 tydz. Weszlam...
 
A wlasnie zerknelam w kalendarzyk ze wczoraj mialam o 9.30 wizyte u dentysty...kurna zapomnialam z tego wszystkiego...
A mialam isc bo mi to bardzo w ciazy zeby polecialy...
Ostatnio jak bylam w grudniu wszystko ok bylo...a teraz ciekawa jestem
 
Justa nie za dużo zaplanowałaś jak na 1 dzień?? :-D
Ja w tym tygodniu prawie nic nie robię :p
No... Wstawię pranie, zmywarkę, włączę iRobota... Obiad dopiero wczoraj gotowałam, bo do wczoraj wyjmowałam słoiki z lodówki. Wczorajszą zupe pomidorową jedliśmy też dziś :-) do tego pierogi z kapustą i grzybami, ale spokojnie... Nie żebym Wam ochotę robiła :-) Kupne te pierogi, z Biedry :-) Nie domowe :-D
Dziś już zdążyłam ugotować rosół na jutro, tak na wszelki wypadek jakby jutro mi się nie chciało. No i pościel wypieram po pracownikach... Wiecie... Kołdry, poszewki, ręczniki... Za tydzień przyjeżdżają następni, to niech mają wszystko świeże...


Powiem Wam, że dziś wyraźnie czuje ruchy dzieciątka :-D
 
Hej dziewczynki? Ktoras dzis wizytuje? :) bylismy dzis z moim na zakupach i ciuut nas ponioslo... :D ale jestem zadowolona z zakupow :D

1492776931-aaaaaa.jpeg


12.10.2017 [emoji480]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry