reklama
  1. Specjalnie z myślą o naszych przyszłych babyboomowych mamusiach przygotowaliśmy konkurs brzuszkowy. Bardzo nam zależy, żeby do testów i konkursów zaangażować naszą społeczność i dlatego najbliższe działania zadedykowaliśmy właśnie Wam <3 W końcu BB Mamy są najfajniejsze. Sama nią jestem, to dobrze wiem:) Pozdrawiam i zapraszam do konkursu KONKURS ania ślusarczyk (aniaslu)
    Zamknij powiadomienie

Październikowe mamy 2017

Temat na forum 'Październikowe mamy 2017' rozpoczęty przez xBUMx, 28 Styczeń 2017.

1. madagos

madagos Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bum, 10 CRP to nie jest wcale duzo... Pacjenci z zapaleniem wyrostka albo woreczka zolciowego mieli po 600 i wiecej. Gdybys miala kolo 100 to sie mozna przejmowac ale kurcze, 10? W szoku jestem, ze dostalas juz antybiotyk i ze ktos sie nad tym pochylił...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom

2. Beczulinda

Beczulinda Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ale duży dzidziuch!

3. reklama
  4. ewkap666

ewkap666 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Na Twoim miejscu bym się nie łudziła :-) ja mam 15+6 i wstaje co noc 5 razy. Co prawda za każdym razem robię łyka wody, ale to i tak bardzo często...

Mam nadzieję, że to nic poważnego :-)

Ja mam wizytę we wtorek. Nigdy nie miałam problemów z zębami, zobaczymy co mi powie tym razem :-)

5. xBUMx

xBUMx .... życie cudem jest .... Moderatorka Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Powiedział , ze nie chce tego lekceważyć ....

Lenusia 24.09.2014
    Mikołaj 2.10.2017 - 16t3d

6. Malinowa_ona

Malinowa_ona Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Trzymam kciuki.
    Wiadomo nie każda będzie miała z tym problem tak jak i z rozstępami...no ja normalnie nie miałam problemów z zębami, ten jeden w wieku szkolnym potem spokój.

7. JustaKacper1986

JustaKacper1986 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czesc kobitki ja juz wreszcie w domu...bylam w firmie...potem polecialam do bratowej wypilam z nia kawke...i wracajav do domu kupilam serwetki komunijne i pare pierdul...
    A ja ostatnio pysznego arbuza kupilam w stokrotce...bo tez chodzil za mna...
    Truskawek mam narazie dosc..bo sie objadlam ostatnio...
    Tera lody wszelkiej masci za mna chodza...
    A ja wlasnie zupke kalafiorowa zjadlam..pranie wstawilam i chyba za jakies sprzatanie sie wezme....umyje lazienke i kuchnie ogarne troche...przyjdzie moj m to gp do odkurzania zagonie...
    A ja dzis spalam jak zabita...i powiem wam ze osratnio coraz rzadziej do wc wstaje...a potrafilam 3 nawet 4 razy w ciagu jednej nocy..a teraz 1 a nawet potrafie cala noc przespac...takze sukces odkad w 14 tydz. Weszlam...

8. JustaKacper1986

JustaKacper1986 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A wlasnie zerknelam w kalendarzyk ze wczoraj mialam o 9.30 wizyte u dentysty...kurna zapomnialam z tego wszystkiego...
    A mialam isc bo mi to bardzo w ciazy zeby polecialy...
    Ostatnio jak bylam w grudniu wszystko ok bylo...a teraz ciekawa jestem

9. ewkap666

ewkap666 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Justa nie za dużo zaplanowałaś jak na 1 dzień?? :-D
    Ja w tym tygodniu prawie nic nie robię :p
    No... Wstawię pranie, zmywarkę, włączę iRobota... Obiad dopiero wczoraj gotowałam, bo do wczoraj wyjmowałam słoiki z lodówki. Wczorajszą zupe pomidorową jedliśmy też dziś :-) do tego pierogi z kapustą i grzybami, ale spokojnie... Nie żebym Wam ochotę robiła :-) Kupne te pierogi, z Biedry :-) Nie domowe :-D
    Dziś już zdążyłam ugotować rosół na jutro, tak na wszelki wypadek jakby jutro mi się nie chciało. No i pościel wypieram po pracownikach... Wiecie... Kołdry, poszewki, ręczniki... Za tydzień przyjeżdżają następni, to niech mają wszystko świeże...

Powiem Wam, że dziś wyraźnie czuje ruchy dzieciątka :-D

10. reklama
  11. paulik884

paulik884 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej dziewczynki? Ktoras dzis wizytuje? :) bylismy dzis z moim na zakupach i ciuut nas ponioslo... :D ale jestem zadowolona z zakupow :D

12.10.2017

• Lubię to Lubię to x 10
    • Suuuper :-) Suuuper :-) x 2
    • Lista
  12. Beczulinda

Beczulinda Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No tak leciutko poniosło :D
    Super!

Poleć forum