reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
O matko jak tak mozna...ludzie sa bez serca ....ehh szkoda tych maluszkow

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
reklama
Ale ludzie są bezduszni!! Dziś nad ranem u szwagra na ogrodzeniu ktoś zostawił w reklamówce foliowej 3 maleńkie kotki! One jeszcze nie widzą, oczka mają zaklejone... Poszedł od razu do weterynarza, są bardzo wyziębione, prawie zamarzły, leżą w jakiejś cieplarni... Trzeba je dokarmiać jakąś strzykawką...
W głowie mi się nie mieści jak tak można... od razu mam oczy pełne łez. [emoji24][emoji24] nasza Punia też jest spod balkonu. Jedno życie kocie uratowanie
 
Całe szczęście, że nie ten ktoś nie wyrzucił ich na śmietnik...
Szwagra mama akurat bardzo lubi koty, swojego 14 letniego uspili na jesieni, bo już się męczył, ale czy odważy się przygarnąć aż 3... Pewnie się nimi zajmie i będzie im szukać domku...

Jak można być takim diabłem... Co to w ludziach siedzi... Przecież po to są zabiegi kastracji, sterylizacji, żeby później nie mieć "problemu" w postaci takich maleńkich istotek...
 
Nie wiem. Ja nigdy tego nie zrozumiem. U nas wolę ja nie zjeść, ale żeby kot miał. Od dziecka byłam chowana z kotem. Zdechła dopiero dwa lata temu, miała 18 lat.. strasznue to przeżyłam bo nigdy wcześniej nic takiego mi się nie przytrafiło. Tak płakałam, że w pracy pozwolili mi iść do domu. teraz mamy nasza Punie. Ale ta ewidentnie już nie pamięta, że była "bezpańska"
1491035474-aaaaaa.jpeg
 
Ja mojego sersciuszka tez karmilam strzykawka, dobrze ponad tydzien. Nikt mu nie dawal szans a wyrósł z niego taki fajny kotek.

Jak bedzie ze mna dobrze to w piatek jedziemy do Krynicy Zdroju na weekend kupiony jeszcze przed ciaza. Wakacje spedzimy w domu, w tym roku nie planujemy wyjazdow ze wzgledu na ciaze. Bedziemy wypoczywac w domu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O matko co za ludzie!!!tez mamy kota znajdę, stal taki mały na środku drogi 2 lata temu;-) ;)
Ja juz dzis 3 prania zrobiłam, pogoda cudowna. Bratki wsadzilam do donic, młoda biega po podworku.
 
Witam
Piękne słonko za oknem, czekam aż mąż wróci z pracy i jedziemy do mojej mamy na weekend :biggrin2:
Evi spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego naj najlepszego :):)
Sylwuska Twoja dzidzia też widzę "zdjęcie do dowodu" zrobiła sobie :-D
Ewka też nie rozumiem takich ludzi a niestety jest ich sporo wokół nas, u nas na osiedlu jest taki duży wybieg dla psów, ogrodzony, super sprawa bo idę tam ze swoim i się wybiega z innymi psami, i co jakiś czas ktoś tam podrzuca jakąś karmę z gwoździami w środku, albo z trutką. I co komu te pieski zawiniły
 
reklama
A my z P wybralismy dziś wozek , tylko nad kolorami myślimy [emoji4]

ewkap ludzie sa bez serca [emoji17]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 13t4d [emoji210]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry