reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja dzisiaj powiedzmy ze w miarę ok. Apetyt mam coraz mniejszy, po zupie mnie mdlilo strasznie ale porcelany nie przytuliłam hehe. Skurcze jakieś się pojawiają ale nieregularne takze tego... ogólnie od paru dni jestem mega rozdrażniona, wszystko i wszyscy mnie denerwują. Czyżby to szaleństwo hormonów?
Kiedy masz dzień "zero"? Ja na razie apetyt mam i ochotę na słodycze. Ale jak masz skurcze i mniejszy apetyt to chyba już dobre znaki ;)
Mi dziś kumpela która dwa tygodnie temu urodziła napisała że mammm spaaać i jeść ile wlezie!!! Ona na diecie bo mała wieczne bóle brzuszka i bezsennnnaaa... biedna :(
 
reklama
Kiedy masz dzień "zero"? Ja na razie apetyt mam i ochotę na słodycze. Ale jak masz skurcze i mniejszy apetyt to chyba już dobre znaki ;)
Mi dziś kumpela która dwa tygodnie temu urodziła napisała że mammm spaaać i jeść ile wlezie!!! Ona na diecie bo mała wieczne bóle brzuszka i bezsennnnaaa... biedna :(
Ja termin na 20.10 ale liczę na to ze chociaż z tydzień wcześniej mnie weźmie heh
 
Jutro mam termin ale juz dzisiaj skierowano mnie do szpitala,bo cukrzyca, leze na oddziale jutro jakies wieksze decyzje czy beda wywolywac itp, na usg Maly 3700g wiec wcale nie taki maly
Powodzenia! Już za chwilę będzie kolejny maluszek :) Niech coś zaczną robić, ponieważ zaraz weekend czyli marny czas w szpitalu. Więc ciśnij tam ich żeby działali! Ja jeszcze 11 dni... odliczanie czas zacząć... ;)
 
Ostatnia edycja:
Powodzenia! Już za chwilę będzie kolejny maluszek :) Niech coś zaczną robić, ponieważ zaraz weekend czyli marny czas w szpitalu. Więc ciśnij tam ich żeby działali! Ja jeszcze 11 dni... odliczanie czas zacząć... ;)

To tak jak ja tez 11 dni do terminu a mała wieczorem tak się głowa wbija ze na dole spojenie boli masakrycznie. Wczoraj na wizycie lekarz nawet kazał meza brać w obroty a weź jak tam wszystko boli.[emoji853]
 
To tak jak ja tez 11 dni do terminu a mała wieczorem tak się głowa wbija ze na dole spojenie boli masakrycznie. Wczoraj na wizycie lekarz nawet kazał meza brać w obroty a weź jak tam wszystko boli.[emoji853]
Dobry sposób na wywołanie Ci ginek podał. Ja mężusia wezmę w obroty w weekend. W tygodniu wraca tak zmęczony, że szkoda mi chłopa męczyć.
A mnie się młody wbija... ale... w żebra!! Tak napiera i wbija się w boki, że ani leżeć ani siedzieć. Szok. Mówię mu, żeby się w dół pchał a nie w górę ;) :p
 
Dobry sposób na wywołanie Ci ginek podał. Ja mężusia wezmę w obroty w weekend. W tygodniu wraca tak zmęczony, że szkoda mi chłopa męczyć.
A mnie się młody wbija... ale... w żebra!! Tak napiera i wbija się w boki, że ani leżeć ani siedzieć. Szok. Mówię mu, żeby się w dół pchał a nie w górę ;) :p

Tak to jest moja to się pcha w dół na USG wczoraj głowa jest już naprawdę nisko dlatego mam wykorzystać meza może dzisiaj się uda trzeba wykurzyć babla z brzucha bo ten ból jest naprawdę silny.
 
reklama
Tak to jest moja to się pcha w dół na USG wczoraj głowa jest już naprawdę nisko dlatego mam wykorzystać meza może dzisiaj się uda trzeba wykurzyć babla z brzucha bo ten ból jest naprawdę silny.
Trzymam kciuki. Przyspiesz sobie ;) A ja czekam. U mnie się nie zapowiada. Pozamykane wsio. Ale może może... Jak coś koniec blisko i go wyjmą ;)
 
Do góry