reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dobry sposób na wywołanie Ci ginek podał. Ja mężusia wezmę w obroty w weekend. W tygodniu wraca tak zmęczony, że szkoda mi chłopa męczyć.
A mnie się młody wbija... ale... w żebra!! Tak napiera i wbija się w boki, że ani leżeć ani siedzieć. Szok. Mówię mu, żeby się w dół pchał a nie w górę ;) :p

Ja codziennie biorę w obroty a nawet i 2x dziennie i nic nie rusza ;P także to jakiś zabobon
 
Ja wczoraj byłam na wizycie. Tak jak myślałam mała nie przekręciła się a w ogóle ułożyła się jeszcze dziwniej bo tam gdzie miała stópki ma uda... Lekarz miał problem z pomiarami dlatego że tak dziwacznie leży. Mała prawdopodobnie ma niecałe 3 kg. Wstępnie będę mieć cesarkę 22.10 ale do szpitala chce mnie położyć wcześniej, może nawet 15.10 żebym w razie odejścia wód czy rozpoczęcia akcji porodowej była na miejscu. Chyba zwariuję w tym szpitalu przez tyle czasu... :( 11.10 mam się zgłosić do szpitala na ktg i wtedy będzie ostateczna decyzja. Zaczęło mnie to wszystko bardzo stresować i boję się tego co będzie. Dostałam tabletki na obniżenie ciśnienia i mam odpoczywać.
 
Ja wczoraj byłam na wizycie. Tak jak myślałam mała nie przekręciła się a w ogóle ułożyła się jeszcze dziwniej bo tam gdzie miała stópki ma uda... Lekarz miał problem z pomiarami dlatego że tak dziwacznie leży. Mała prawdopodobnie ma niecałe 3 kg. Wstępnie będę mieć cesarkę 22.10 ale do szpitala chce mnie położyć wcześniej, może nawet 15.10 żebym w razie odejścia wód czy rozpoczęcia akcji porodowej była na miejscu. Chyba zwariuję w tym szpitalu przez tyle czasu... :( 11.10 mam się zgłosić do szpitala na ktg i wtedy będzie ostateczna decyzja. Zaczęło mnie to wszystko bardzo stresować i boję się tego co będzie. Dostałam tabletki na obniżenie ciśnienia i mam odpoczywać.
Popatrz jeszcze na necie pod hasłem 'spinning babies', są różne pozycje i ćwiczenia, żeby pomóc się dziecku obrócić. A nóż się uda :)
 
Ja wczoraj byłam na wizycie. Tak jak myślałam mała nie przekręciła się a w ogóle ułożyła się jeszcze dziwniej bo tam gdzie miała stópki ma uda... Lekarz miał problem z pomiarami dlatego że tak dziwacznie leży. Mała prawdopodobnie ma niecałe 3 kg. Wstępnie będę mieć cesarkę 22.10 ale do szpitala chce mnie położyć wcześniej, może nawet 15.10 żebym w razie odejścia wód czy rozpoczęcia akcji porodowej była na miejscu. Chyba zwariuję w tym szpitalu przez tyle czasu... :( 11.10 mam się zgłosić do szpitala na ktg i wtedy będzie ostateczna decyzja. Zaczęło mnie to wszystko bardzo stresować i boję się tego co będzie. Dostałam tabletki na obniżenie ciśnienia i mam odpoczywać.
A Ty mieszkasz daleko od szpitala?
 
U mnie decyzja ze trzeba czekac do 41 tc czyli tydzien leze i kwitne w szpitalu wczesniej nie chcą ordynator tak zarzadzil i koniec
[emoji50] przy cukrzycy tak długo czekać? Ja mam "lekka cukrzycę" i w srode na wizycie ma mi wypisywać skierowanie do szpitala na kolejny tydzień (będzie 39tc) bo się łożysko szybciej starzeje i nie pozwalają na przekraczanie terminu porodu - taka zupełnie inna praktyka niż u Ciebie
 
A Co się stało z grupa na fejsie? O jakim zamknietym forum mowa. Chyba jestem nie w temacie :(. W związku z cukrzyca W poniedziałek ruszam do szpitala. Synek ma 3700 g. Dzisiaj koncze 38 tydz. Juz niedlugo spotkanie z synkiem, bede miec cc. Obym nie musiala leżeć W szpitalu na darmo
 
A Co się stało z grupa na fejsie? O jakim zamknietym forum mowa. Chyba jestem nie w temacie :(. W związku z cukrzyca W poniedziałek ruszam do szpitala. Synek ma 3700 g. Dzisiaj koncze 38 tydz. Juz niedlugo spotkanie z synkiem, bede miec cc. Obym nie musiala leżeć W szpitalu na darmo
Patrz dopiero zobaczyłam, że grupa na fejsie zarchiwizowana. No super po prostu.... Tak jest jak moderatorem w każdym miejscu jest jedna i ta sama osoba, która później wali focha.... Ehhh szkoda gadać.
 
reklama
Patrz dopiero zobaczyłam, że grupa na fejsie zarchiwizowana. No super po prostu.... Tak jest jak moderatorem w każdym miejscu jest jedna i ta sama osoba, która później wali focha.... Ehhh szkoda gadać.

Ktoś nawet pisał żeby szalona odwiesiła grube bo bez przesady dużo z nas jednak korzysta dalej z forum ale najwyraźniej nie podziałało ....
 
Do góry