reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Powiem Wam z tym usypianiem dzieci tyle teorii, a wszystko zalezy od Dziecka... Od jego. Charakteru, poczucia bezpieczeństwa, od relacji z rodzicami, od potrzeb... Nasza Zu pieknie spala w swoim pokoju w łóżeczku, jak miala 3 lata przeprowadzilismy się do nowego domu, gdzie juz nie bylo.lozeczka tylko lozko. Od tamtej pory zasypia u siebie, ale co noc ok 2 wedruje do nas... Bierze swoja poduche, pieluche, 2 króliki i ładuje sie do naszego łóżka - a my? Uwielbiamy te jej przychodzenie ♥️
 
Mieszkanie z rodzicami/teściami... Zdrowo jest mieszkac na swoim. My mamy cudownych teściów, ale to brat mojego meza stanowil problem... Rodzice mieli plan-wybuduja mu dom na tym samym podwórku a moj Maz i ja i dzieci bedziemy mieszkac u nich na górze... Niestety nie dalo sie dojść do porozumiena z bratem-czepiał sie o wszystko i od 3,5 roku mieszkamy na swoim. Wybierajac projekt byl 1 warunek-dom parterowy... Po naszych doswiadczeniach wiemy ze nie ma co planować... Teraz tescie mieszkaja sami w ogromnym pietrowym domu...
 
No to jakieś granice są. To dobrze, u nas nie mamy nikogo do pomocy, niby teściowie są w tym samym mieście 5 min drogi samochodem sasiednia dzielnia. Ale nigdy nie zostawiłam tam dziecka nawet na 5 min samej
Jeździmy tam dosyć często na godzinkę ale żeby zostawić córkę to nie. Teściowa jest specyficzna osoba i różnie to mogłoby się skończyć
To moi teściowie nawet nie wiedzą, że mają wnuczkę. A z moim ojcem też nie zostawię, bo jest specyficzny. U nas pomoc dziadków na poziomie zero.
 
Macie dziewczyny jakieś sprawdzone sposoby na ból zęba w ciąży? W związku z obecną sytuacja żaden dentysta NFZ nie chce przyjac. Oczywiście jest jedna placówka w wykazie NFZ ktora przyjmuje ale dentusta tam to krótko mówiąc sadysta... od rana mam taki ból zęba że szok.
Possij goździka. Wrzucaj go do herbaty, kawy. Ale to tymczasowa opcja.
 
To wszystko zalezy.. ja bym wolała się przenieść gdzies.... Zobaczymy jak się będą układać relacje i sytuacja na rynku czy się to gospodarstwo będzie opłacało rozwijać bo to różnie bywa.. tak szczerze to mamy nadzieję że w ciągu tych 5 lat uda nam się załatwić kupca który weźmie wszystko w całości żeby się tego pozbyć w miarę szybko... Tym bardziej że mąż został zmuszony zostać na gospodarstwie ale jak już jest to trzeba z tego wyciągnąć jak najwięcej[emoji16]
A co wtedy z teściami. Nie musicie im zagwarantować siedliska dożywotniego?
 
reklama
Do góry