reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Jeszcze ktoś tu bywa w ogóle? Czy wszystkie już poszły na prywatny wątek? Ja nadal nie dostałam żadnego linku ani nic a tu co raz mniej komentarzy 🥴
 
Może ktoś pomoże. Jestem w drugiej ciąży, tzn 3. Poprzednia biochemiczna. Obecnie 12 tydzień. Chciałam spytać, czy u Was też macica tak wędruje? Raz wyczuwam po prawej stronie, raz po lewej albo bardziej po środku. Nie pamiętam jak było w pierwszej ciąży.. A mam obawy, czy wszystko jest ok ze względu na poprzednią stratę 😩
Hmmm...ja też ja czuję ale bardziej albo po jednej albo po drugiej. A kiedy byłaś u lekarza? Jeżeli ci nic nie powiedział to musi być wszystko dobrze. Ale może dla twojego spokoju może udaj się do swojego lekarza i się zapytaj czy tak ma być. Napewno wszystko jest dobrze 😊
 
reklama
Hmmm...ja też ja czuję ale bardziej albo po jednej albo po drugiej. A kiedy byłaś u lekarza? Jeżeli ci nic nie powiedział to musi być wszystko dobrze. Ale może dla twojego spokoju może udaj się do swojego lekarza i się zapytaj czy tak ma być. Napewno wszystko jest dobrze 😊
Byłam w 6 tyg. Czekam na termin następnej wizyty. Dzięki za odp
 
Do góry