reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Nie potrzebnie

A czujesz już ruchy? Ja też z pierwsza ciąża byłam przerażona bo nie wiedzialam co i jak teraz jestem w drugiej ale po tylu latach czuje się jak bym była w ciąży pierwszy raz
Nie nazwałbym tego ruchami, a raczej laskotaniem póki co 😊 Dziwne uczucie.

A co do płci to będzie córka 😉 Przynajmniej na te chwilę, ale dzisiaj mam wizytę u lekarza więc zobaczymy czy nic się nie zmieniło 🙂
 
Dziewczynki miałyście już test glukozy? Ja mam 15 i kupiłam już to ale muszę rozrobić sama tylko nie wiem czy to robią na miejscu czy sama w domu mam to zrobić ?! Bo z pierwszym synkiem dostałam gotowe na miejscu więc nie wiem a położna nic nie mówiła tylko kazała kupić!
 
Dziewczynki miałyście już test glukozy? Ja mam 15 i kupiłam już to ale muszę rozrobić sama tylko nie wiem czy to robią na miejscu czy sama w domu mam to zrobić ?! Bo z pierwszym synkiem dostałam gotowe na miejscu więc nie wiem a położna nic nie mówiła tylko kazała kupić!
Idziesz z tym i oni rozrabiają na miejscu
 
Acha ok a wody to pół litra czy ile bo ona mi nic nie powiedziała ile mam tego wypić?!
Jak ja robiłam to piłam tylko glukozę, którą mi rozrobiła. Nie musiałam pić dodatkowej wody. Zresztą uważam że nawet nie powinno się jej pić bo będziesz mieć rozrzedzoną krew i wynik będzie niższy (choć może nie ma to aż takiego wpływu, ale kiedyś babka w przychodni mi tak powiedziała). Poza tym będzie ci się chciało do toalety a po wypiciu glukozy trzeba siedzieć na tyłku i się nie ruszać. Glukoza do picia jest w dużym kubku i musisz ją wypić w ciągu 5 min.
 
Jak ja robiłam to piłam tylko glukozę, którą mi rozrobiła. Nie musiałam pić dodatkowej wody. Zresztą uważam że nawet nie powinno się jej pić bo będziesz mieć rozrzedzoną krew i wynik będzie niższy (choć może nie ma to aż takiego wpływu, ale kiedyś babka w przychodni mi tak powiedziała). Poza tym będzie ci się chciało do toalety a po wypiciu glukozy trzeba siedzieć na tyłku i się nie ruszać. Glukoza do picia jest w dużym kubku i musisz ją wypić w ciągu 5 min.
Tak tylko ja kupiłam glukozę w proszku a położna coś mi gadała że mam kupić glukozę i wodę wiec nie wiem czy brać wodę ze sobą żeby rozrobily czy co. Myślałam że mi pozniej powie dokładnie co j jak a ja zapomniałam zapytac
 
reklama
Do góry