reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Nie wiem.. widzę tylko, że wynik jest "dodatni" powyżej jakiegoś poziomu, który mam. To jeżeli tak to np. wartość Toxoplazmozy mam ujemną czyli nie mam przeciwciał i to źle?
Nie jest zle, po prostu możesz się zarazić i będziesz miała powtarzane to badanie czy się przypadkiem nie zarazilaś. A o tym mówię wskaźnik IgM.
wyluzuj. Toksoplazmoza to teoretycznie kocie odchody i niemyte owoce i warzywa. Także raczej dasz radę na to uważać.
 
reklama
Ja do niedawna miałam tylko silne mdłości po godzinie 18, natomiast od niedzieli, wymiotowałam już może za 30 razy, do godziny 10 to sie utrzymuje, poźniej mija. Do tego na tak wczesnym etapie, siku co 5min i zgaga niemiłosierna! 😂 Dzisiaj dzwoniąc o UŻ, zostałam zjechana z góry na dół, że jakim prawem, teraz Ona musi postać w aptece.... także nie widzę współpracy z Nią w okresie mojej ciąży. Tymbardziej, ze to ciąża wyczekana, przez dobre 4 lata nie potrafiłam unormować tarczycy, liczne guzy i zachamowanie miesiączki,nie chce ryzykować stresem i drobnoustrojami, jeszcze z innym przełożonym jak pisałam wyżej, miałam zamiar pracowac do conajmniej 6/7mies, natomiast 3 tygodnie temu, zostałam przeniesiona do siedziby, gdzie jest szefowa bezpośrednio i czuje napiętą atmosferę, dowiedziałam sie, że TYLKO przez ostatni rok odeszlo 6 osob....
Nic tylko uciekać od takiego babska. Delektuj się zwolnieniem zatem.
A na zgagę wypij szklaneczkę wody z sodą oczyszczoną. Ja dosłownie 10min tak zwalczylam ta straszna dolegliwość 😣 działa od razuz
 
Nic tylko uciekać od takiego babska. Delektuj się zwolnieniem zatem.
A na zgagę wypij szklaneczkę wody z sodą oczyszczoną. Ja dosłownie 10min tak zwalczylam ta straszna dolegliwość 😣 działa od razuz
Tego nie próbowałam! Może da rade, dziwie sie, że na tak wczesnym etapie już ta zgaga🤷🏻‍♀️
 
Cześć dziewczyny właśnie jestem po operacji, coaze znaleźli w jajowodzie i oczywiście go niesty musieli usunąć. Ogólnie jestem i wyłącznie złamana ze względu na to że w kolejną ciążę bedzie ciężko mi zajść, no bo to jednak jeden jajwod. Ciaza znajdowała się jajniku brakowało troszkę by było w macic w sumieto było puste jajo ak naprawę.
 
Sporo nas tutaj ❤️

Właściwie tak 🙈 zawsze chciałam w Szpitalu Bonifratrów.
Jakoś ufam tej placówce, a niestety miałam już „przyjemność” przebywać tam na ginekologii. A Ty już masz jakieś typy? ;)
No ja chcę na Łubinowej. U mnie w pracy wszyscy z Tychów polecali(tatusiowie🙈) no i szwagierkę tam pokierowałam w zeszłym roku i była zadowolona. Ja dwa porody w Tychach i ani jednego dobrze nie wspominam
 
Cześć dziewczyny właśnie jestem po operacji, coaze znaleźli w jajowodzie i oczywiście go niesty musieli usunąć. Ogólnie jestem i wyłącznie złamana ze względu na to że w kolejną ciążę bedzie ciężko mi zajść, no bo to jednak jeden jajwod. Ciaza znajdowała się jajniku brakowało troszkę by było w macic w sumieto było puste jajo ak naprawę.
Przykro mi bardzo😔, wypoczywaj i wracaj szybko do zdrowia
 
Moja mama w 1 ciąży wymiotowała cały 1 trymestr... boję się, że jakos geny zadziałają😂
Coś może być w tych genach 😀moja pracuje w szpitalu jest pielegniarka na pediatrii i jak mnie rodziła akurat miała dyżur w pracy odeszły jej wody więc zeszła sobie piętro niżej na oddział położniczy i urodziła mnie 😃😃😃dobrze ze zaraz po porodzie nie wrocila do pracy
 
reklama
To może już się oczyściło w środku :)mi lekarz mówił ze jak jest czerwona krew to nie za dobrze, ale rozumiem ze przed wizyta miałaś ta krew ? A brązowe plamienie oznacza stara krew. Tak mi mówił, ja tez możliwe ze mam krwiaka dostałam dupka i mam się ostrzedzać. Staram się być optymistycznie nastawiona bo jednak to częste jest. ☺️
Tak, przed wizyta. No ja też leżę, robię niewiele, oszczędzam się bo dość długo się staraliśmy. Więc myślę optymistycznie - wszystko musi być dobrze. Za tydzień w sobotę kontrola, mam nadzieję, że będzie serduszko. ❤
 
Do góry