reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Co do pappy, to właściwie nie wiem jak to ma być. Dostałam skierowanie do labo i badanie jest w cenie wizyty niby... Ale wizyta ta prenatalna to koszt 420 zł. Więc pappa musi być w to jakoś wliczona. Normalnie za wizytę płacę 250 zł. 🙈
Kurde to ja nie wiem o co chodzi... ja nic kompletnie za to nie będę płacić.
Aleś Ty chudziutka! :O to ja taki brzuch miałam może w podstawówce, hahahaha :D Teraz naprawdę mam jak w 6 miesiącu ciąży :D
Noo chudziutka.. ale żeby już taki bebzon mieć? Trochę słabo bo wiele osób wie ale nie chce całemu światu obwieszczać a niestety tylko w domowych workach tego nie widać.
Hej dziewczyny a na który tydzień ciąży wyznaczacie sobie USG prenatalne? Ja będę miała za 2 tygodnie, będzie to 11+2 i zastanawiam się czy to nie za wcześnie.
Ja idę 12+0
 
Hej dziewczyny a na który tydzień ciąży wyznaczacie sobie USG prenatalne? Ja będę miała za 2 tygodnie, będzie to 11+2 i zastanawiam się czy to nie za wcześnie.

Ja mam na 29.03, to będzie 12+0 [emoji3] Chyba tez zrobimy tylko nifty, ta pappa w poprzedniej ciąży za dużo stresu i rozkmin mnie kosztowała [emoji28]
 
Kurde to ja nie wiem o co chodzi... ja nic kompletnie za to nie będę płacić.

Noo chudziutka.. ale żeby już taki bebzon mieć? Trochę słabo bo wiele osób wie ale nie chce całemu światu obwieszczać a niestety tylko w domowych workach tego nie widać.

Ja idę 12+0
A ile masz lat? :)
 
Ja mam na 29.03, to będzie 12+0 [emoji3] Chyba tez zrobimy tylko nifty, ta pappa w poprzedniej ciąży za dużo stresu i rozkmin mnie kosztowała [emoji28]
Mi gin tłumaczył, że sama pappa i samo usg nie mają racji bytu w tak szczegółowej diagnostyce i trzeba te dwa badania razem zestawić... ech, niech mu już będzie ;P
 
Mam pytanie wg OM mam dzisiaj 10+0 a w środę na USG wyszło 8+0 dwa tygodnie różnicy nie widziałam u żadnej z was aż takiej różnicy
Wydaje mi się, że dwie dziewczyny pisały, że mają właśnie ciążę młodszą o dość sporo dni, ale nie przypomnę sobie teraz kto to był :(
 
reklama
Do góry