reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Myślę, że każde zachowanie dziecka ma jakiś powód :) Trzeba go wybadać i okazać młodzieży wsparcie. U mnie działa :D
Ojej, i takich nauczycieli i pedagogow zycze nam wszystkim! Potem Cie podpytam priv gdzie uczysz, jak bedzie trzeba to sie przeprowadze, haha 😁
Chyba, ze jednak zmienisz prace, to wtedy kicha 😉 zartuje, trzeba zyc w zgodzie ze soba, nie ma co patrzec na innych
 
reklama
@n1k43et właśnie po to co wymieniłaś 😀 a to siku, a to po prostu polozyc się z nimi i przytulić 😀 a czasami po to co napisała @anio0 po prostu mnie poinformować że idą siku 😂 tak też się zdarza.
A najlepsze jest w ciągu dnia, coś robimy itp, i wola jedno albo drugie wlasnie to piękne "mamoooo" dziesiec razy, pytasz się co, a ono Ci na to " Nic, idę siku/kupę" 😂
 
To znaczy jeszcze raz? Wytłumacz mi proszę, że mogę do miesiąca wziąć L4? A dłużej niż miesiąc to mianowanie mi przepada?
L4 dłuższe niż 30 dni wydłuża cza stażu o ten czas zwolnienia, ale przerwa nie może być dłuższa niż 18 m-cy (wtedy przepada). Jak nie będą się denerwować w szkole to możesz brać zwolnienie na 29 dni, wracać na jeden dzień i znowu na zwolnienie.. ale mnie by chyba zabili za takie coś.
 
@n1k43et właśnie po to co wymieniłaś 😀 a to siku, a to po prostu polozyc się z nimi i przytulić 😀 a czasami po to co napisała @anio0 po prostu mnie poinformować że idą siku 😂 tak też się zdarza.
A najlepsze jest w ciągu dnia, coś robimy itp, i wola jedno albo drugie wlasnie to piękne "mamoooo" dziesiec razy, pytasz się co, a ono Ci na to " Nic, idę siku/kupę" 😂
Ja mam dzieci dokładnie w tym samym wieku 7 i 5 :))) i mój 5 latek od pół roku co noc wędruje do Naszego łóżka ;) Niby coś mu się śniło , co noc od pół roku ;) Chyba już to z przyzwyczajenia robi. Zatem jak ja się wpakuję z poduszką ciążową do spania to mój mąż chyba się na podłodze tylko zmieści ;)))
 
Można podchodzić do mianowania na L4. Ja będę w lipcu. Tylko że ja skończyłam rok temu.
Miałam podobny dylemat, ale wybrałam spokój, a praca hmm.. to tylko praca, szkoda mi tych 3 lat, fajne rzeczy robiła, ale trudno :) poza tym do końca maja dociągnąć to jedno, a potem egzamin, też nie można być na zwolnieniu, a u nas egzaminy są w sierpniu i to tydzień wcześniej mówią.
 
Dawno nic nie pisałam, bo mam trochę dużo zajęć ostatnio. Czasu na pisanie mało, ale staram się podczytywać.

Ddzisiaj byłam na wizycie kontrolnej. Dzieć rośnie pięknie. WG usg jest 8+1 czyli dwa dni starszy niż z OM. CRL 1.67 cm. Nie wiem jak wrzucić foto. Jak załączam to mam komunikat że za duże.

Kolejna wizyta na 8.04.
 
Można podchodzić do mianowania na L4. Ja będę w lipcu. Tylko że ja skończyłam rok temu.
Z tego, co wiem, to niestety zależy od komisji. Niektórzy odbierają mianowanie jako wykonywanie czynności zawodowych, co jest niezgodne z L4 i przez to termin jest przesuwany. Z kolei wiem też, że są komisje, które jak najbardziej dopuszczają do rozmowy, ale musi być koniecznie na L4, że można chodzić.
 
reklama
Dawno nic nie pisałam, bo mam trochę dużo zajęć ostatnio. Czasu na pisanie mało, ale staram się podczytywać.

Ddzisiaj byłam na wizycie kontrolnej. Dzieć rośnie pięknie. WG usg jest 8+1 czyli dwa dni starszy niż z OM. CRL 1.67 cm. Nie wiem jak wrzucić foto. Jak załączam to mam komunikat że za duże.

Kolejna wizyta na 8.04.
Zrób screena i go dodaj 😉
 
Do góry