reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ten acard od razu? Czytałam że po przejściu wirusa robi się badania i wtedy jak trzeba to acard. Muszę się dowiedzieć więcej.
Mi powiedziała że od razu acard, on jest dość popularny w ciazy i bezpieczny, nawet moja siostra parę lat temu będąc w ciszy go brała ale już nie pamiętam czemu... Moja Dr mówiła że covid powoduje zakrzepy i ludziom w szpitalach podaje się heparyne na rozrzedzenie krwi.. Może zapytaj swojego dr co na to powie, wiadomo kazdy lekarz co innego będzie preferował..
 
reklama
Mi powiedziała że od razu acard, on jest dość popularny w ciazy i bezpieczny, nawet moja siostra parę lat temu będąc w ciszy go brała ale już nie pamiętam czemu... Moja Dr mówiła że covid powoduje zakrzepy i ludziom w szpitalach podaje się heparyne na rozrzedzenie krwi.. Może zapytaj swojego dr co na to powie, wiadomo kazdy lekarz co innego będzie preferował..
Rozmawialam z moim lekarzem. Zalecił Acard ale nie określił dawki. Czy któraś z Was wie czy lepiej 75 czy 150?
 
Cześć dziewczyny , jak się czujecie ? 🙂
Strasznie Cicho na tym forum.🙂
Przywitam się może na początek. Mam na imię Paulina, to moja druga ciąża, poród pierwszy. W tamtym roku nie powiodło nam się i zakończyło się zabiegiem łyżeczkowania w 11 TC, choć maleństwo się rozwinęło tylko do 5.
Ostatnia miesiączkę miałam 04.01 więc termin z miesiączki się wacha miedzy 10/13 października.
Mam konflikt serologiczny z partnerem, ale po zabiegu w zeszłym roku dostałam szczepionke w szpitalu immunoglobuline antyD, więc przeciwciała w tej ciąży nie stwierdzone. Ogólnie wyniki badań bardzo dobrze mi wyszły, toxo przeszłam więc już nie zagraża. USG genetyczne w zeszłym tygodniu potwierdziło wiek ciąży na około 13 tydzień więc już teraz weszłam w 14. Nie liczę "14 + ileś tam" bo nie mam do tego głowy. Poza tym lekarz jasno się nie określił, więc nie będę się sugerować internetem 🙂
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie 🙂
 
reklama
Do góry