reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
U mnie dzis pojedyncze krwawienie z kieszeni dolnej 8. Juz sie balam ze to kieszen gornej 8 bo dziadowa sie otworzyla. I sie goi i sie otwiera. No jaka wredna w tej ciazy. Moze mi 9tki ida znajac moje szczescie :D. Ale na dziaselka to ja stosuje specjalne pasy do chorujacych dziaselek + koncentrat ajona + szoruje ruchem wymiatajacym zabki sonicarem + plucze paszcze listerinem;p a jak trzeba to plukanki z szalwia i w tej ciazy wyjatkowo nie krwawie. Nos tez puki co nie krwawi, ale plucze 2 x dziennie sola fizjologiczna zeby nie zasychal i nie pechaly naczynka. Mumifikuje sie pelna gębą :D
 
Ja zaczęłam 14tc :D czekam na wyniki badań prenatalnych (byłam w środę) :) u mnie łożysko formuje się na przedniej ścianie więc ruchy dzidziusia będę odczuwała później ;)
Ja narazie nie wiem jak łożysko się formuje 😅 tu dla nich to się Nie liczy😅 ale jedziemy do Polski za niedługo to przebadam się porządnie 😶
 
Raz ostatnio coś maluch bardzo świrował i coś tam było czuć jakby motylki w brzuchu, ale tak to narazie bez szału
kurcze, a ja też mam wrażenie, że coś tam już czułam, ale szczerze mówiąc ciężko mi stwierdzić, czy to po prostu jelita, czy dzidzia :D zwłaszcza, że podobno dziecko najaktywniejsze po zjedzeniu...
 
reklama
Do góry