reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i czekamy na info ✊
Nie zapeszajac u mnie już nitki krwi się nie pojawiają, także jestem spokojna, wizyta dopiero 9 marca, ale wierzę że jakoś to przeleci 😊
Noce mam koszmarne nie dość,że ja nie mogę spać, to jeszcze próbuje odstawić synka od piersi przez co on w nocy potrafi się wybudzać co 10 minut, ale w ciągu dnia się udało i już nie woła,więc wierzę, że w nocy też się uda 🥰
Milego dnia!
 
reklama
Cześć dziewczyny ! w sobotę powinna pojawić się @ zrobiłam test i dwie kreski słaba ale widoczna było to późnym popołudniem :) był to dla mnie szok ponieważ po kilku miesiącach starań dowiedzieliśmy się ze mąż ma żylaki powrózka nasiennego.. także obstawialiśmy ze ten cykl tez stracony tymbardziej ze miałam pobolewał mnie brzuch.. w niedziele zrobiłam testy i znowu dwie kreski ale wszystkie delikatne ostatnia @ miałam 15.01 i teraz pytanie jak wasze kreski ? niektóre kobiety piszą ze w dni @ powinny być już mocne .. albo ze późno było zagnieżdżone i pewnie bd ciąża biochemiczna. Byłam rano na badaniu krwi wyniki wieczorem lub jutro ale już wariuje.. Jeśli się uda to także w październiku będę mama ;)
Myślę, że to loteria z tą grubością kresek bo na różnych testach różne grubości mi wychodziły już. Tym razem w dzień spodziewanej miesiączki wyszła taka blada jak Twoje z góry, a 2 dni później grubaśna jak linia testowa. Teoretycznie na części testów jest napisane, że testować się należy z moczu 2-3 dni po spodziewanej @
 
Cześć wszystkiego dobrego w nowym tygodniu i samych dobrych wieści na wizytach!
Ja dzisiaj spałam koszmarnie. Wczoraj wieczorem miałam uczucie gorączki i trochę się przestraszyłam ze covid (miałam już i jestem 3x zaszczepiona i za każdym razem miałam gorączkę) ale przeszło.
Dzisiaj miałam z rana bardzo stresująca sytuację w pracy (marketing) i tak się zakręciłam że czuję że będę do niczego cały dzień dzisiaj.
Kiedy chcecie iść na zwolnienie? Ja planuje tak jak zacznę wyglądać już jak piłka, chyba że nie daj Boże coś się podzieje złego wcześniej (tfu tfu) bo nie mam pracy ani fizycznej ani bardzo stresującej ale takich sytuacji jak dzisiaj to wolę unikać! I chyba sobie odpuszczę jak będą za często ;)
Przyjemnych Walentynek ;)
 
Cześć dziewczyny, można jeszcze się przyłączyć?
Jestem mamą 3latka, który pojawił się podczas 7 letniej przygody z in vitro. Bardo chciałam, by miał rodzeństwo, ale nie wychodziło. Jeszcze grudniu ostatni transfer i nic. A w styczniu 🤭🤭🤭 naturalna ciąża. A ja już przestałam wierzyć, ze z sexu mogą by być 😂. No w każdym razie termin tak mniej więcej 10 października.
ale niespodzianka 🥰 ogromne gratulacje!
 
Cześć wszystkiego dobrego w nowym tygodniu i samych dobrych wieści na wizytach!
Ja dzisiaj spałam koszmarnie. Wczoraj wieczorem miałam uczucie gorączki i trochę się przestraszyłam ze covid (miałam już i jestem 3x zaszczepiona i za każdym razem miałam gorączkę) ale przeszło.
Dzisiaj miałam z rana bardzo stresująca sytuację w pracy (marketing) i tak się zakręciłam że czuję że będę do niczego cały dzień dzisiaj.
Kiedy chcecie iść na zwolnienie? Ja planuje tak jak zacznę wyglądać już jak piłka, chyba że nie daj Boże coś się podzieje złego wcześniej (tfu tfu) bo nie mam pracy ani fizycznej ani bardzo stresującej ale takich sytuacji jak dzisiaj to wolę unikać! I chyba sobie odpuszczę jak będą za często ;)
Przyjemnych Walentynek ;)
Ja czekam na wizytę i od niej zależy co z moim L4. Jeśli będzie dobrze idę na zwolnienie od jutra, mam stresująca pracę więc wolę unikać dodatkowych negatywnych emocji.
 
Cześć dziewczyny ! w sobotę powinna pojawić się @ zrobiłam test i dwie kreski słaba ale widoczna było to późnym popołudniem :) był to dla mnie szok ponieważ po kilku miesiącach starań dowiedzieliśmy się ze mąż ma żylaki powrózka nasiennego.. także obstawialiśmy ze ten cykl tez stracony tymbardziej ze miałam pobolewał mnie brzuch.. w niedziele zrobiłam testy i znowu dwie kreski ale wszystkie delikatne ostatnia @ miałam 15.01 i teraz pytanie jak wasze kreski ? niektóre kobiety piszą ze w dni @ powinny być już mocne .. albo ze późno było zagnieżdżone i pewnie bd ciąża biochemiczna. Byłam rano na badaniu krwi wyniki wieczorem lub jutro ale już wariuje.. Jeśli się uda to także w październiku będę mama ;)
Ja test zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki, wyszły mi grube kreski, beta dzień później 444. Za to w pierwszej ciąży też w dniu spodziewanej miesiączki i blada kreska, nie wiem jaka beta bo nie robiłam. Gratulacje
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i czekamy na info ✊
Nie zapeszajac u mnie już nitki krwi się nie pojawiają, także jestem spokojna, wizyta dopiero 9 marca, ale wierzę że jakoś to przeleci 😊
Noce mam koszmarne nie dość,że ja nie mogę spać, to jeszcze próbuje odstawić synka od piersi przez co on w nocy potrafi się wybudzać co 10 minut, ale w ciągu dnia się udało i już nie woła,więc wierzę, że w nocy też się uda 🥰
Milego dnia!
Ile ma synek? Ja swojego odstawiłam jak miał 2.7 roku, było mi mega ciężko bo nie mógłam znieść jego płaczu. Trafiłam do szpitala ( z pierwszym poronieniem) nie było mnie trzy dni, jak wróciłam już nie dałam mu. Troszkę naciągnęłam rzeczywistość i mówiłam, że mleko się skończyło i cycusie bolą- kupił to i to był koniec kp. Nie ukrywam, że próbowałam to zrobić wcześniej, strasznie mnie wtedy piersi bolały przy karmieniu( początki ciąży)
 
Cześć dziewczyny ! w sobotę powinna pojawić się @ zrobiłam test i dwie kreski słaba ale widoczna było to późnym popołudniem :) był to dla mnie szok ponieważ po kilku miesiącach starań dowiedzieliśmy się ze mąż ma żylaki powrózka nasiennego.. także obstawialiśmy ze ten cykl tez stracony tymbardziej ze miałam pobolewał mnie brzuch.. w niedziele zrobiłam testy i znowu dwie kreski ale wszystkie delikatne ostatnia @ miałam 15.01 i teraz pytanie jak wasze kreski ? niektóre kobiety piszą ze w dni @ powinny być już mocne .. albo ze późno było zagnieżdżone i pewnie bd ciąża biochemiczna. Byłam rano na badaniu krwi wyniki wieczorem lub jutro ale już wariuje.. Jeśli się uda to także w październiku będę mama ;)
Ja miałam okres ostatni 13 stycznia, pierwszy test robiłam 8 lutego kreska najjaśniejsza, potem 9 i 10 to już grube kreski:) robiłam 2 dni przed terminem miesiączki mniej więcej pierwszy test:)
20220210_054719.jpg
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia, mam nadzieję że te głupie myśli i niepewność minie. Bo jeszcze tak źle psychicznie się nie czułam.
pamiętaj, że te lęki mogą być bardzo wzmacniane przez hormony.
Każda z nas na rosnące hormony reaguje inaczej - niektóre wcale, inne mdłościami, inne sennością lub brakiem możliwości snu (albo 2w1)... Możemy mieć też wahania nastroju albo takie stany lękowo-depresyjne. Ważne, żeby to obserwować, a jeśli będzie się pogłębiać to wtedy warto sięgnąć po pomoc czy psychologa/psychoterapeuty czy psychiatry. Są różne opcje i możliwości radzenia sobie ale i szukania pomocy:)
 
Do góry