reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
aha tak ap ropo butelek ... to ja tym razem chce dłużej karmic piersią i mam nadzieje że tez uda nam sie uniknąc kupowania butelek, wiec nawet ani jednej sobie nie sprawie żeby nie kusiła ... kupka niekapka tez nie kupie tylko od razu bym chciała uczyc pic z kubeczka doidi cup EKO BABY Sklep - Pozostałe

tak samo nie kupowac smoczków żeby nie kusiły :sorry2:

łóżeczko rzecz gustu ... mi się osobiście bardziej podobają klasyczne drewniane ... do tego z gadżetów można dokupić bajerancką karuzelke i projektor :tak:
 
paulawawa dopytaj mezastego czy czesciej tam chodzi piechota czy korzysta z autobusow. u mnie sprawdzaja sie wozki typu spacerowka bo latwo sie sklada sa lekkie i do autobusu latwiej. tyle ze ja sie z domu prawei nigdzie bez autobusu nie ruszam hehehe dla tego tym razem takie 3 w jedym sobie odpuszczam mam spacerowke amelki dokupie tylko fotelik do niej albo gondole i luzik:-)
 
no to ja juz zrobilam pierwszy zakup .... kupiłam porządną suszarkę na pranie :tak: .... następny w kolejności będzie robot kuchenny :-)
 
Ja na razie nie mam żadnej wkrętki na zakupy:-(

Ale powiem wam, że doświadczona już jestem i pewnie połowy rzeczy, które za pierwszym razem kupowałam, teraz sobie podaruję.
 
paulawawa ale nie martw sie tym bo sporo mozna kupic duuuzo taniej na ebayu tutaj:tak:ja np teraz wymienialam mlodej spacerowke i nowke wylicytowalam za 37Ł czyli okolo 150zl i jest wytrzymala moge ja obwiesic torbami ciezkimi po zakupach :-) jesli ubranka nieprzeszkadzaja ci uzywane to na ebayu w paczkach kupowalam dla mlodej i tak np dostalam pudlo ubranek na 3 mce za ok 20Ł czyli jakies 100zl:-)
 
O, to faktycznie niedrogo :)
A powiedz mi taką rzecz, jakie mają podejście do kobiet w ciąży?
przepraszam, że odbiegnę trochę od tematu?
Jak czytałam w internecie, można rodzić z mężem bez problemu i jest to chyba bezpłatne jak i znieczulenie.
Ja w PL nie płaciłam za znieczulenie, ale za poród rodzinny kupę kasy, bo aż 600 zł :/
 
reklama
Do góry