reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

Witam,

Magda zazdroszcze odpoczynku sama chętnie bym gdzies bryknęła:) Aniu wyglądasz pięknie. Z przykrością czytam, że Damianowi chyba Rybomunyl nie bardzo pomaga? My bierzemy 2 miesiąc i jest ok. Marcin był zawalony na maksa a Matik miał tylko 2 - dniowy katarek więc coś mu tam chyba pomógł.

A my dołączamy do starających się o .... rodzeństwo:) Jakoś to że Mati już zapisany do przedszkola dało nam do myślenia jaki jest już duży i że może pora na małą siostrzyczkę :)

Pozdrawiam
 
reklama
Witam !

Basiu , trzymam kciuki za szybką realizację planu , a że to przyjemna robota .....;-)
A propos - mam teraz śmieszną klientkę - używa słów , których , mało ,że ona nie rozumie - to i ja nie mam pojęcia w jakim kontekście to odebrać .
I tak np. "nie ulega frekwencji" , albo " ma pani do mnie jakieś alibi ?":confused:
 
Witam,

Magda ja miałam takiego mądrego poprzedniego szefa i twierdził on że na Ukrainie jadł rybę o nazwie "łosiotr" na moje pytanie chyba jesiotr albo łosoś twardo obstawał,że łosiotr :)

A drugą historyjka dotyczy mojej szefowej - będąc na Targach w Chinach prosiła, żebym zapytała się ( tłumaczę na Targach) znajomego Chińczyka czy mają już wybrane imię dla dziecka ( spodziewali się maleństwa). Na to Chińczyk odpowiada "not yet" ( ang. jeszcze nie) a ona na to "jakie orginalne imię":) Nie wyprowadziłam jej z błędu.

Pozdrawiam
 
KOBITKI !!!

Wszystkiego najlepszego w NASZYM ŚWIĘCIE:-)
Oby nas się plemniki poczepiały:-D

Życzenia ślą również moje chłopaki Damian i Paweł !!! :-)
 
Cześć !

Miałam okropny tydzień ... jestem totalnie zmęczona :-(
Na szczęście Niunia zdrowa , babcia nauczyła ją liczyć do 10 - tak śmiesznie przebiera paluszkami.
Mam nadzieję , że u Was ok !

Kasiu witaj ! Kubuś , super przystojniak ! Ma piękne wielkie oczka :tak:
Pisz często i rozruszaj nasze towarzycho.
Pozdrawiam Magda
 
reklama
Witam,

Bardzo się cieszę, że mogę należeć to tak miłego towarzystwa. A co do maluchów ta mam już dwójkę. Drugie dziecko urodziłam w zeszłym roku w listopadzie a dokładnie to 13 listopada i jest to dziewczynka, ma na imię Joanna.;-)
 
Do góry