reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

Witam !!
U nas nocka nawet dobrze trochę ten katar jeszcze męczy ale juz jest poprawa.
Dzisiaj odebrałam paszport Nicole :) juz duża z niej dziewczynka hehehe.
Pogoda u nas byle jaka pochmurno ale nie pada muszę iść do sklepu ale jakos mi się nie chce może po południu będzie ładniej to wyskoczymy.
 
reklama
Witam,

Moniaa_ dzieki za maila, dzis wieczorkiem poczytam. Przyznam jednak, ze coraz lepiej idzie mi jej usypianie, w dzien klade sie z nia, do lozka babci - chyba pasuje jej miejsce, bo potrafi tam przespac 1,5 godziny, a wieczorem ostatnio wystarczy, ze robie cos przy komputerze i czasem zerkne, powyglupiamy sie i zasypia - juz nie musze pilnowac by nie wstawala, jak tylko sie przekrecam by na nia spojzec Sonia odrazu laduje na pupie i na brzuszku do spania :)

Pozdrawiam,
 
Witam, choć normalnie staram się nie korzystać z kompa w domku to nie mogę się pohamować i musze się pochwalić - może dla was to już normalne ale dla nas nowowśc a mianowicie Mateusz dziś pierwszy raz stanął wyprostowany na nóżkach - chwycił się stołu dwoma rączkami, podciągnął i stanął potem ostrożnie puścił jedną raczkę i chwycił zabawkę ze stołu :) Nie starczyło mu już odwagi żeby puścić drugą ale stał dobre parę sekund. Potem już jak stary wyjadacz stawał sobie włóżeczku chwytając się górnej ramy. O rany dla mnie to niesamowite emocje bo to właśnie przy mnie zrobił to pierwszy raz a zwykle omijają mnie takie wydarzenia.

A do tego mamy już 2 zęba :)

Pozdrawiam
 
Dzień dobry!
Nocka spoko, ale wiecie co ze mnie gapa :oops: zapomniałam sie Wam pochwalić że w poniedziałek Nicole pierwszy raz sama staneła na równe nóżki trzymając się naszego łóżka! :D
Oj jeszcze trochę i będzie tutaj mi buszować hihi. Katarek spoko już przechodzi.
Pogoda u nas blee pada, pada, pada.. nic się nie chce.
Miłego dzionka!

SIABA Brawo!!! HiHi nasze dzieciaki coś na tym samym poziomie są hihi!
 
Moniaa brawo dla Nicole - teraz to chyba już trzeba buciki zkładac żeby się maluchy przezywczajały.

My ze spaniem tez nie mamy problemu - po mału rezygnujemy z noszenia ( 12 kg to troche za dużo na mój kręgosłup) tylko mały regularnie od 2 tygodni budzi się o 3 nad ranem - nie daję mu picia bo się nie domaga - pokręci się z pół godzinki i zasypia bez płaczu - nie wiem o co chodzi bo spał już całą noc i się nie budził

Mam pytanko - ile dajecie mleczka na noc dzieciakom bo się zastanawiam czy nie powinnam zwiększyć ?

A pogoda u nas coraz lepsza zrobiło się cieplutko i słoneczko wyłazi.

Pozdrawiam
 
Witajcie:)
Mój syn Czarek urodził się 29 października, pewnie jest najmłodszy z październikowych maleństw tutaj???
Jak się rozwijają wasze pociechy? Mój łobuz już zaczyna chodzić, samodzielnie robi po kilka kroków, a tak to chodzi trzymając się czyjejś ręki, bądź na szelkach. Ten rozwój ruchowy odbija się chyba na mowie, bo praktycznie nie mówi, wydaje z siebie różne dźwięki, ale świadome sylaby się jeszcze nie pojawiły.
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że się tu zadomowię;)
 
witam was wszystkie

w niedziel wrocilismy od babaci i o dziwo nie jest tak zle jak myslałam Mitu po 2 tygodniach u babaci co prawda nie lubi jak go zostawiam samego i zaraz za mna podrózuje ale nadal zasypia sam (uff), babcia wzbogaciła znacznie jego diete i teraz wsuwa wszystko co mu sie da, bardzo szybko raczkuje i zachwycony jest hustawka która mu zamocowalismy

AnkaG najlepszegop z okazji wczorjszych imienin

zdrowka i ladnej pogody
anka
 
Witam nową mamę moja córcia też jest z 29 października :D
Wszystkim Aniom wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych imienin!! Zapomniałam wczoraj napisać :(
 
OJEJ JA TEŻ PRZEGAPIŁAM IMIENINY A W WIELKOPOLSCE IMIENINY OBCHODZI SIĘ HUCZNIEJ NIŻ URODZINY

WSZYTSKIM ANIOM ŻYCZE ABY ICH WSZYSTKIE MARZENIA SIĘ SPEŁNIŁY

Witam nową mamę AQUILA

Pozdrawiam
 
reklama
Witam,

aquila u mnie tak samo Sonia juz zaczyna chodzic za jedna raczke, za dwie to smiga, a co do mowienia jest ostatnia.

brawa dla Nicol i Mateusza, to fajne uczucie jak dzieciaczki "dorastaja", umieja coraz to nowe rzeczy. Bardzo lubie obserwowac SOnie jak cwiczy samodzielne juz stanie, jaka jest dumna i ile to odniej skupienia kosztuje, ale jest juz w tym naprawde dobra, praktycznie juz sama stoi. Dla nas stanie chodzenie i stanie jest takie naturalen, a dla maluszkow to niesamowity wyczyn. Brawa dla wszystkich dzieciaczkow

Sonia ma kolejne dwa zabki, juz cos widac
 
Do góry