reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pchanie raczek do buzi

Chodzi ci o te minimsy? Przecież w ulotce jest wszystko napisane – taki mały pojemniczek to jedna dawka. Więc podaję cały, bo to jedna dawka.
 
reklama
Nie słyszałąm o tej Camilli. To jakaś chyba nowość. Przy starszaku stosowałam jakieś żele chłodzone w lodówce, ale wydawało mi się, że niezbyt działały. Mój maluch też pcha raczki strasznie, ale narazie nie płacze i nie denerwuje się, więc narazie nic nie podaję. Jak zobaczę, że go drażnią dziąsełka, to wypróbujemy tę Camillę.
Mój strszy synek pchał rączki od 4 miesiąca. Dziąsełka też miał strasznie napuchniete. Doktorka mówiła, ze lada moment ząbki wyjdą, a wyszły jak miał 7,5 miesiąca. Ciekawe, czy bedzie powtórka z małym. Choć wolałabym nie, bo straszy synek przechodził ząbkowanie bardzo źle.:-(
 
mysle ze u mnie chyba bedzie tak samo , bo maluszek tylko ssie paluszki i nie chce smoczka , chodz podobno od smoczka pozniej trudno odciagnac dziecko bo moja siostra nie mogla sobie poradzic do 5 lat ..
 
moja mala ma 6 tyg. i tez cmoka piastki przy czym bardzo sie slini. robi tak jak jest glodna lub gdy boli ja brzuszek. wg mnie to normalne i nie ma sie czym martwic dopuki nie ssie kciuka
 
reklama
Do góry