reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

PCOS, Laparoskopia, brak owulacji

Asia230

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czy podczas zazywania progesterone besins miałyscie zawroty głowy i poczucie sennosci? Gdyz dostalam zalecenie zazywac go przez 9 dni ja utrzymanie ciałek zółtych po 2 tabletki dziennie, wczesniej zazywajac go na wywolanie samego okresu nic się nie działo...

reklama

Bbergamotka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czy podczas zazywania progesterone besins miałyscie zawroty głowy i poczucie sennosci? Gdyz dostalam zalecenie zazywac go przez 9 dni ja utrzymanie ciałek zółtych po 2 tabletki dziennie, wczesniej zazywajac go na wywolanie samego okresu nic się nie działo...
Nie stosowałam konkretnie tego progesteronu, wiec nie mam pojęcia :( Może już coś się dzieje? Trzymam mocno kciuki :*

Asia230

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
No mam taką nadzieję, że jestem w ciąży :) bo mam już dosyć leczenia, od maja się leczę.

Mimi94

Rozwiązania
0
Trzymam kciuki! Ja mam jutro pierwszy monitoring po CLO :) zobaczymy czy i u mnie będą pęcherzyki :)

gigi_

Rozwiązania
0
Zapraszam tutaj może dziewczyny coś doradza

Asia230

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Niestety nie udało się zajść w ciąże w pierwszym cyklu po laparoskopii i wystymulowaniu owulacji jesteśmy z mężem troche załamani, ale pani ginekolog powiedziała ze w pierwszym cyklu zachodzi tylko 5% kobiet, także trzeba działać w drugim.

Bbergamotka

Rozwiązania
0
Niestety nie udało się zajść w ciąże w pierwszym cyklu po laparoskopii i wystymulowaniu owulacji jesteśmy z mężem troche załamani, ale pani ginekolog powiedziała ze w pierwszym cyklu zachodzi tylko 5% kobiet, także trzeba działać w drugim.
Mi się udało w czwartym po laparo z tym ze u mnie po kauteryzacji owulacja wystąpiła samoistnie i nie była potrzebna stymulacja. Głowa do góry :* Największe szanse w pierwszych 6ciu po operacji.

Asia230

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Pani doktor powiedziała ze spróbujemy trzy cykle, a potem inseminacja jeśli się w trzech nie uda, mamy oboje po 26 lat, mąż miał badane nasienie i wszystko z nim w porządku, więc myśleliśmy, że podczas wywołanej owulacji się wkońcu uda ale beta hcg wykluczyła ciąże :( to super miałaś skoro sama wystąpiła, ja miałam wysokie AMH i mimo laparoskopii z elektrokauteryzacja i kontrolą drożności trzebabyło ją wywoływać.

Bbergamotka

Rozwiązania
0
Pani doktor powiedziała ze spróbujemy trzy cykle, a potem inseminacja jeśli się w trzech nie uda, mamy oboje po 26 lat, mąż miał badane nasienie i wszystko z nim w porządku, więc myśleliśmy, że podczas wywołanej owulacji się wkońcu uda ale beta hcg wykluczyła ciąże :( to super miałaś skoro sama wystąpiła, ja miałam wysokie AMH i mimo laparoskopii z elektrokauteryzacja i kontrolą drożności trzebabyło ją wywoływać.
Jak duże miałaś amh ? U mnie ponad 5 i co ciekawe po laparo nie spadło ( a tak straszą)

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry