reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS, Laparoskopia, brak owulacji

reklama
Na moim normalna była z tego co pamietam 2,5 ( może to zależy od labo?).
Dodatkowo sprawdziłam prolaktynę i miałam za wysoka wiec dostałam Bromergon.

Możesz pomyśleć o koenzymie Q10 (w aptekach internetowych można dostać w bardzo dobrej cenie)
 
Na moim normalna była z tego co pamietam 2,5 ( może to zależy od labo?).
Dodatkowo sprawdziłam prolaktynę i miałam za wysoka wiec dostałam Bromergon.

Możesz pomyśleć o koenzymie Q10 (w aptekach internetowych można dostać w bardzo dobrej cenie)
a do czego on mi się przyda? zastanawiam sie co poszło nie tak skoro owulacja była stostunki z finałem też...
 
a do czego on mi się przyda? zastanawiam sie co poszło nie tak skoro owulacja była stostunki z finałem też...

Koenzym wpływa na każda komórkę naszego ciała (w uproszczeniu odżywia ją ) wiec i na komórkę jajowa.

Nie każdy stosunek w dni płodne kończy się ciąża ( no chyba ze masz 16lat i bardzo nie chcesz zajść w ciąże). Głowa do góry, może kolejny cykl będzie tym szczęśliwym.

Pamiętasz jakie miałaś endometrium? Czy widziałaś śluz płodny?

Ja byłam stymulowana głównie clo...niestety powodowało u mnie cienkie endometrium i całkowity brak śluzu płodnego.
 
endometrium miałam grube czyli ok, a sluzu multum az sie lalo ze mnie i chciało bardzo jeden stosunek to było mało a mimo to nic z tego nie wyszło na dodatek 4 stosunki dzień po dniu.
 
endometrium miałam grube czyli ok, a sluzu multum az sie lalo ze mnie i chciało bardzo jeden stosunek to było mało a mimo to nic z tego nie wyszło na dodatek 4 stosunki dzień po dniu.

To super :)
W ciąże nie zachodzi się na zawołanie niestety...może następny cykl będzie tym szczęśliwym :)
Trzymam kciuki :*
 
To super :)
W ciąże nie zachodzi się na zawołanie niestety...może następny cykl będzie tym szczęśliwym :)
Trzymam kciuki :*
Dziękuję, ty masz już na szczęscie zajście już za sobą, nie załamujemy się, czekamy na okres, a potem stymulacja owulacji lametta przez 5 dni bo ponoć teraz już wystarczy i znów starania :)
 
A po clostibelgyt nie miałas owulacji ani pęcherzyków? Ja mam właśnie taki problem że w ogóle na clo nie reaguje i mam miec od grudnia zastrzyki z gonadotropinami i się zastanawiam nad skutecznością. Jesteś już po drugiej stymulacji?
 
A po clostibelgyt nie miałas owulacji ani pęcherzyków? Ja mam właśnie taki problem że w ogóle na clo nie reaguje i mam miec od grudnia zastrzyki z gonadotropinami i się zastanawiam nad skutecznością. Jesteś już po drugiej stymulacji?
nie miałam ani pęcherzyków ani owulacji ogólnie przed laparoskopią nic na mnie nie działało, po laparoskopii żadne tabletki też nie zdały egzaminu wkońcu zastrzyk gonal spowodował wzrost i pękanie pecherzyków ale mimo stosunków nie udało się zajść w ciążę, teraz stymulujemy drugi cykl obeszło się bez zastrzyków wystarczyła sama lametta po dwie tabletki przez 5 dni, urosły trzy pecherzyki, więc wygląda na to ze organizm się stabilizuję, też traciłam nadzieje że uda się mnie wystymulować nawet po laparoskopii, ale się udało, teraz tylko zajść w ciąże bo w pierszym cyklu sie nie udało, a mieliśmy nadzieję że się uda, jak masz duże amh to nie ma co sie faszerować lekami czy zastrzykami, warto pomyśleć o laparoskopii z elektrokauteryzacją, koszt nie mały bo 5000zł prywatnie, ale w moim przypadku to było jedyne rozwiązanie.
 
reklama
Jesteśmy załamani drugi cykl w monitorowanej owulacji i znów brak ciąży nasienie dobre, stosunek przez 5 dni, a dziś beta hcg <1.20.
 
Do góry