reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

PCOS - stymulacja gonadotropinami

M1a2gda

Fanka BB :)
To zdrowia życzę też w sumie od weekendu u chorych rodziców czuję jakby mnie coś zaczynało brać ale się nie daje.. @ w sobotę powinna być według kalendarzyka... Mam nadzieję, że przyjdzie w niedziele i zdarzy pęknąć ale w sobotę i tak chyba pójdę a usg co prawda do dr Lewandowskiego z kliniki.... Nie cierpię lekarza ginekologa.... To dla mnie będzie traumatyczne
Wiesz co byłam u niego raz na monitoringu,nasza była na urlopie i powiem ci że mam tak samo jak ty,od zawsze miałam babkę ginekolog i strasznie się stresowałam ale pociesze cię że facet pomimo że dość młody to mega miły,wizyta była kompletnie bez stresu,fajny rzeczowy lekarz. Naprawdę nie było czego się tak stresować a byłam mega skrępowana.

reklama

Mimi94

Wiesz co byłam u niego raz na monitoringu,nasza była na urlopie i powiem ci że mam tak samo jak ty,od zawsze miałam babkę ginekolog i strasznie się stresowałam ale pociesze cię że facet pomimo że dość młody to mega miły,wizyta była kompletnie bez stresu,fajny rzeczowy lekarz. Naprawdę nie było czego się tak stresować a byłam mega skrępowana.
Nie wiem jak to przeżyje ale iść muszę. Myślę, że pójdę nawet jak @ nie dostanę. A dzisiaj czeka mnie pracowity i ostry wieczór z mężem oby podziałało

M1a2gda

Nie wiem jak to przeżyje ale iść muszę. Myślę, że pójdę nawet jak @ nie dostanę. A dzisiaj czeka mnie pracowity i ostry wieczór z mężem oby podziałało
Haha 😉 to powodzonka. Może jeszcze jakieś pozytywne niespodzianki czekają heh 😊😊😊

Mimi94

Dziwi mnie jeszcze to, że mam śluz jakby płodny... Normalnie leje się ze mnie...

M1a2gda

Dziwi mnie jeszcze to, że mam śluz jakby płodny... Normalnie leje się ze mnie...
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
Może dopiero jest owulacja z tych dwóch pęcherzyków 😊😊😊u mnie Lipka,jestem na kwarantannie,byłam dziś

M1a2gda

Może dopiero jest owulacja z tych dwóch pęcherzyków 😊😊😊u mnie Lipka,jestem na kwarantannie,byłam dziś
Na teście covidowym,jutro ma być wynik,mam nadzieję że będzie negatywny 😕 nie mogę mieć kwarantanny...nie teraz jak mam wizyty u onkologa i w klinice przed sobą 🙁

Mimi94

Czyli też kłody pod nogi.. Mogłyśmy się spodziewać różnych rzeczy ale nie tego kurde... Ale to aż tak bardzo źle się czujesz, że na test pojechałaś??

M1a2gda

Wiesz co miałam wizytę telefoniczna popołudniu z rodzinną,zatoki mam zawalone,kaszel i stan podgorączkowy od trzech dni więc kazała mi zrobić test bo bez wyniku negatywnego nawet do lekarza na odsłuchanie nie mogę pójść eeehhhh. I automatycznie system cię wysyła na kwarantanne jak lekarz zleca test i do wyniku trzeba siedzieć w domu. Trochę to słabe że człowiek może mieć zapalenie oskrzeli czy płuc a nie mogę iść do lekarza na wizytę bez testu i wyniku...

reklama

Mimi94

Wiesz co miałam wizytę telefoniczna popołudniu z rodzinną,zatoki mam zawalone,kaszel i stan podgorączkowy od trzech dni więc kazała mi zrobić test bo bez wyniku negatywnego nawet do lekarza na odsłuchanie nie mogę pójść eeehhhh. I automatycznie system cię wysyła na kwarantanne jak lekarz zleca test i do wyniku trzeba siedzieć w domu. Trochę to słabe że człowiek może mieć zapalenie oskrzeli czy płuc a nie mogę iść do lekarza na wizytę bez testu i wyniku...
Bardzo słabe... A test miałas ten wymaz z nosa?? Podobno dość dokladne są te z biedronki.. Ale nie wiem czy ufać.... Na pewno się przyjemniejsze bo z krwi.
To daj znać jaki wynik testu i się kuruj! Na szczęście jeszcze masz trochę czasu do wizyty. A onkolog kiedy??

Do góry