reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

PCOS - stymulacja gonadotropinami

M1a2gda

Fanka BB :)
Test robili wymaz z nosa i z gardła. Onkolog 18 a Invimed 19. Jakby wynik był pozytywny to do 15stego mam kwarantanne więc nie przepadną mi wizyty. Dentyste mam na sobotę i muszę odwołać bo nie pójdę z kaszlem przecież nawet jeżeli test wyjdzie negatywny. W środę mam USG piersi kontrolne i tego bym nie chciała odwołać...nooo ale wszystko zależy od wyniku.

reklama

M1a2gda

Bardzo słabe... A test miałas ten wymaz z nosa?? Podobno dość dokladne są te z biedronki.. Ale nie wiem czy ufać.... Na pewno się przyjemniejsze bo z krwi.
To daj znać jaki wynik testu i się kuruj! Na szczęście jeszcze masz trochę czasu do wizyty. A onkolog kiedy??
Wiesz co te z biedry są na przeciwciała czyli mówią czy już przeszłaś covid,nie wykrywają świeżego zakażenia,tylko te laboratoryjne z wymazu to powiedzą.

Mimi94

Wiesz co te z biedry są na przeciwciała czyli mówią czy już przeszłaś covid,nie wykrywają świeżego zakażenia,tylko te laboratoryjne z wymazu to powiedzą.
Właśnie niby nie. Moja bratowa która jest lekarką mówiła, że jeżeli jest dobrze wykonany jest wiarygodny. Wykrywa przeciwciala IGM czyli to czy jesteś teraz zarażona. A IGG można zrobić w laboratorium i one są wykrywalne ok 6tyg po chorobie

Mimi94

Hej, wczoraj wzięłam tak gorąca kąpiel że masakra. Po paru minutach musiałam wyjść bo tak mi się słabo zrobiło. Wyszłam trochę się ręcznikiem przetarłam i nago lezelam w sypiali a mój mi wachlowal, żebym mogła oddychac... Aż się wystraszylam tak się źle czułam... Później było na ostro i strasznie bolało... Ale mam nadzieję, że popękały. Co prawda czuję je dzisiaj... Nie no kurde musi być dobrze!!! Nie może być tak, że wszystko się układa i nagle takie coś psuje wszystko. Mało tego gdybym dzisiaj dostała @ to nie dość, że pójdę pierwszy raz do faceta ginekologa to jeszcze podczas krwawienia.... Przecież to jest chore! Trauma jak mur beton do końca życia....

A Ty jak się czujesz??

M1a2gda

Hej, wczoraj wzięłam tak gorąca kąpiel że masakra. Po paru minutach musiałam wyjść bo tak mi się słabo zrobiło. Wyszłam trochę się ręcznikiem przetarłam i nago lezelam w sypiali a mój mi wachlowal, żebym mogła oddychac... Aż się wystraszylam tak się źle czułam... Później było na ostro i strasznie bolało... Ale mam nadzieję, że popękały. Co prawda czuję je dzisiaj... Nie no kurde musi być dobrze!!! Nie może być tak, że wszystko się układa i nagle takie coś psuje wszystko. Mało tego gdybym dzisiaj dostała @ to nie dość, że pójdę pierwszy raz do faceta ginekologa to jeszcze podczas krwawienia.... Przecież to jest chore! Trauma jak mur beton do końca życia....

A Ty jak się czujesz??
No właśnie myślałam o tych wizytach w pierwszych dniach cyklu,ja mam zawsze okres bardzo długi i obfity, będzie to bardzo krępujące i przyznaje że do faceta podczas okresu to byłby dodatkowy stres....może popękały i stąd te dolegliwości Twoje 😊😊😊oby,oby....nie może ciągle być źle 😀😀ja dziś lepiej trochę,czekam na wynik bo nawet z psem nie mogę wyjść 😕

Mimi94

Jak dziś nie dostanę @ to nie pójdę w sobotę.. Chyba się nie przełamie...
Jak dostanę w sobotę to w poniedziałek mam do naszej na 16.50 a zastrzyk o 19. Co prawda może to być 3dc ale wtedy też moge zacząć stymulacje. Najlepiej by było dostać w niedziele

M1a2gda

Jak dziś nie dostanę @ to nie pójdę w sobotę.. Chyba się nie przełamie...
Jak dostanę w sobotę to w poniedziałek mam do naszej na 16.50 a zastrzyk o 19. Co prawda może to być 3dc ale wtedy też moge zacząć stymulacje. Najlepiej by było dostać w niedziele
No to myślę że możesz spokojnie sobie do poniedziałku poczekać i iść bez stresu 😊ja mam wynik negatywny covida ☺️więc miałam kwarantanne 2 dni hihi 😉

reklama
Do góry