reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - stymulacja gonadotropinami

reklama
@M1a2gda czekam na dobre wieści po wizycie [emoji110]
Byłam pierwszy raz u gina w na tej św.Rodziny i powiem ci że mniej niż średni. Ogólnie wszystko dobrze,choć na wstępie sprzeczał się ze mną że moja ciąża nie ma prawie 9 tygodni tylko 5 haha bo transfer był tego i tego więc jak ja to liczę.Do USG jakoś się nie wyrywał,zrobił bo ja też miałam swoje zdanie,trwało dosłownie sekundy,powiedział tylko miała Pani rację ciąża 9 tygodniowa i tyle z badania. Wystawił zwolnienie i kazał przyjsc na miesiąc. Będę do niego chodzić bo mam blisko i chce tam rodzić,dam mu jeszcze szansę 😉ale idę za tydzień do Luxmedu,tam zdecydowanie mam o wiele lepszego gina. Nie wytrzymam miesiąc bez usłyszenia serduszka a zwłaszcza że miałam kontrolować ten drugi zarodek.W późniejszym etapie to rozumiem że wizyta co miesiąc ale teraz zabardzo się stresuje,żeby ten drugi nie miał żadnego wpływu na zdrowego bąbla.
 
Nie brałam nic więcej. Jedynie co to suplementy dla kobiet starajacych się o ciążę,takie zwykłe z apteki. Myślę że nie masz nic do stracenia,trzeba wszystkiego próbować ☺️
 
Byłam pierwszy raz u gina w na tej św.Rodziny i powiem ci że mniej niż średni. Ogólnie wszystko dobrze,choć na wstępie sprzeczał się ze mną że moja ciąża nie ma prawie 9 tygodni tylko 5 haha bo transfer był tego i tego więc jak ja to liczę.Do USG jakoś się nie wyrywał,zrobił bo ja też miałam swoje zdanie,trwało dosłownie sekundy,powiedział tylko miała Pani rację ciąża 9 tygodniowa i tyle z badania. Wystawił zwolnienie i kazał przyjsc na miesiąc. Będę do niego chodzić bo mam blisko i chce tam rodzić,dam mu jeszcze szansę [emoji6]ale idę za tydzień do Luxmedu,tam zdecydowanie mam o wiele lepszego gina. Nie wytrzymam miesiąc bez usłyszenia serduszka a zwłaszcza że miałam kontrolować ten drugi zarodek.W późniejszym etapie to rozumiem że wizyta co miesiąc ale teraz zabardzo się stresuje,żeby ten drugi nie miał żadnego wpływu na zdrowego bąbla.
O kurde... I to w szpitalu... Takie podejście...w głowie się nie mieści...mi nasza powiedziała, że słuchanie serduszka jest szkodliwe dla maluszka i odchodzi się od tego, szczególnie na początku ciąży dlatego ja nie chce ryzykować...
A jakieś badania Ci zlecił? Powiedział kiedy prenatalne?
 
O kurde... I to w szpitalu... Takie podejście...w głowie się nie mieści...mi nasza powiedziała, że słuchanie serduszka jest szkodliwe dla maluszka i odchodzi się od tego, szczególnie na początku ciąży dlatego ja nie chce ryzykować...
A jakieś badania Ci zlecił? Powiedział kiedy prenatalne?
Ja też nie słucham,nasza gin też mi mówiła że zarodki tego nie lubią. Wystarczy że widzę jak pika ♥️pytał tylko czy mam te wszystkie badania porobione typu HIV,chlamydia ,toxoplazmoza itd.itd. mówiłam że tak i że są jeszcze ważne a za tydzień robię morfologię,mocz i kilka innych ale dla innego lekarza potrzebuje na kontrolę więc nic nie zlecał bo i tak robię . O prenatalnych nic nie mówił. Może w luxmedzie będę robić.... Zobaczę jak to się potoczy wszystko.
 
Ja też nie słucham,nasza gin też mi mówiła że zarodki tego nie lubią. Wystarczy że widzę jak pika [emoji3531]pytał tylko czy mam te wszystkie badania porobione typu HIV,chlamydia ,toxoplazmoza itd.itd. mówiłam że tak i że są jeszcze ważne a za tydzień robię morfologię,mocz i kilka innych ale dla innego lekarza potrzebuje na kontrolę więc nic nie zlecał bo i tak robię . O prenatalnych nic nie mówił. Może w luxmedzie będę robić.... Zobaczę jak to się potoczy wszystko.
Mi się właśnie te wszystkie badania pokończyły... Więc pewnie mi Małek zleci chyba, że uzna to za niepotrzebne... Jestem ciekawa jak przebiegnie moja wizyta u niego na NFZ
 
Mi się właśnie te wszystkie badania pokończyły... Więc pewnie mi Małek zleci chyba, że uzna to za niepotrzebne... Jestem ciekawa jak przebiegnie moja wizyta u niego na NFZ
Powiem ci że dla mnie to bez sensu powtarzanie takich badań. Kobieta cały czas ma tego samego partnera a badania na HIV,kiłę i te wszystkie pierdy to wydaje mi się że raz powinny być zrobione i tyle.
 
Powiem ci że dla mnie to bez sensu powtarzanie takich badań. Kobieta cały czas ma tego samego partnera a badania na HIV,kiłę i te wszystkie pierdy to wydaje mi się że raz powinny być zrobione i tyle.
Tym bardziej, że one są ważne chyba pół roku... To przed porodem będzie trzeba je jeszcze powtarzać??
 
reklama
A jak z jedzeniem??? Ja w ciągu dnia muszę zjeść co 1,5-2h bo inaczej czuję jakbym nie jadła od kilku dni i biorą mnie mdłości. A wieczorem co 1h muszę coś zjeść...
Dzisiaj zjadłam pierogi,pozniej 2h cierpiałam na żołądek... Myślałam, że skończę w toalecie ale przeszło... I momentalnie głodna.. No to szklanka pomidorówki.. Znowu trochę nie dobrze ale raz dwa przeszło i po godzinie znów głodna i 2 kawałki chleba z szynką i serem... I zakładam, że to jeszcze nie koniec jedzenia na dzisiaj...

Jak pojawia się głód to jedzeniu muszę mieć natychmiast inaczej tak się rozkręca, że aż mam cofkę...
Zwariować idzie z tymi dolegliwościami..
 
Do góry