reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna kura domowa ;)

reklama
takie cudo nam się udało kupić do pieczenia chleba P1030358.jpgP1030359.jpg, właśnie leży ciasto na wyrośnięcie i wieczorkiem pieczemy :tak: jestem ciekawa jak z tego wyjdzie..

no i pierwszy raz w życiu posiałam poziomki, mają wykiełkować za 2tyg., do posadzenia na działkę będą gotowe w maju, podobno w pierwszym roku już mają owoce i są bezproblemowe, no ale to się okaże :-D na działkę kupiliśmy prawie wszystko (brakuje nam pawilonu ogrodowego i parasola dla dziewczyn) udało nam się kupić kosze wiklinowe, krzesełka, grill, za grosze w komisie (to naczynie do chleba kosztowało mnie 20zł), przeszukaliśmy piwnice dziadków i teściów, tu się stolik i haczka znalazła, tam gdzieś leżaki, więc też sporo zaoszczędziliśmy :tak: w następny weekend idziemy walczyć z kopaniem, a ja powoli robię sobie aranżację, gdzie lawendę, gdzie malwy, własny ogród, super sprawa !
 

Załączniki

  • P1030358.jpg
    P1030358.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 58
  • P1030359.jpg
    P1030359.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 64
Kury;) z pytaniem ide? Czy zakwas zytni na chleb moze rosnac rosnac a potem opasc? Tak mi zrobil, ale dalej babelkuje i wyglada ze "pracuje"...
 
Leremi ja nie pomoge bo na zakwasie nie robie.

słuchajcie mam wydmuszki i dziewczynki chcą je dekorować, czym najlepiej by nie popękały za wczesnie?
 
Sempe pedzelek, klej, kolorowe piorka,male pomponiki,bibulka i co tam jeszcze sie znajdzie. Oklejac ta wydmuszke,kurczaczka zrobic, to mi pierwsze przyszlo do glowy:)
Zakwas sie udal a chleb jeszcze bardziej, jutro nastepny robie:)
 
Ostatnia edycja:
chwalę się moim pierwszym w życiu tortem :) pierwszy raz też robiłam ozdobę do tortu. Co prawda nie lubię tych cukrowych mas, no ale to dla Majki- z jej wymarzonym kucykiem :)
4958ba0364445e36gen.jpg
 
Gosha debiut tortowy rewelacyjny, konik pierwsza klasa, przypuszczam, że Majka była wniebowzięta!! Pozwoliła pokroić kucyka? ;-)
 
reklama
Do góry