reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna pani domu

reklama
Dagsila nieprzejmuj się jak tez wszystko składam, nienawidze nieładu w gatkach ani ogolnie w ubraniach. Moj W ma tak tylko w tym drugim bo gacie to potrafi tak rozbabrac że nie moge dojśc do ładu składu.
 
najlepiej mieć w domu odplamiacz karchera i nim schodzi wszystko he he
gdzie to sie kupuje?
buahaha
to samo musze napisac
w zyciu bym nie pomyslala by slipy skladac
zreszta swoich tez nie skladam
wrzucam w szuflade i tyle
kurcze a ja mam taki organizer z przegródkami i wszystkie majtki w kosteczke w przegródkach :zawstydzona/y:
 
Witam
Super temat
Ja slipki składam ale nie tak. Jakbym mężowi tak poskładała bo by je pomylił ze skarpetkami bo ma w tej samej szufladzie :-D
Koszulki tak składm już od kilku lat kiedyś widziała ten film i troche poćwiczyłam ale są rezultaty.

Ja niestety też bardziej Desperate Housewife niż Perfect :-D. Posprzątam i na następny dzień już tego niewidać. :-(
 
Ja sie staram składać ale raczej w pół majtki, slipy czy stringi, to samo z biustonoszami. Skarpetki też poskładane... Prasuje prawie wszystko (prócz bielizny i kilku innych rzeczy) a tak to wszystkie t-shirty, spodnie, spódnice, koszule...przed włożeniem do szafy prasuje...nawet jak wisi...
 
Ja też wszystko prasuję:tak: oprócz majtek oczywiście;-) chociaż jak kiedyś mieszkała z nami moja babcia to ona prasowała wszystkie bokserki mojego M ;-) dla mnie to przegięcie:-p
 
reklama
Idealny wątek dla mnie :-)
Uwielbiam sprzątać, mam bzika na tym punkcie.

Stosuję patent na przyprawy (rada pani Jolanty Kwaśniewskiej), układa je się od A do Z. Naprawdę ułatwia życie Hehe
 
Do góry