reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piekące oczy

basia_paw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Kwiecień 2013
Postów
174
co stosujecie na podrażnione oczy? od paru dni mam wrażenie jakbym miała piasek w oczach, zakraplam co jakiś czas sól fizjologiczną ale dużo to nie daje, muszę posiedzieć przy projekcie przy kompie ale po kilku minutach oczy mnie pieką :(
 
reklama
kup sobie hialeye free, sama uzywam tych kropli, używam tych bez konserwantów bo oe są bezpieczniejesze dla osób z soczewkami, czesto mam suche oczy i zawsze po zakropleniu jest wielka ulga :)
 
też tych kropelek używam, mi pomagają pry mojej alergii, mniej oczy łzawią i pieką, to taki mój must have w apteczce na lato :) dobre krople potrafią zdziałać cuda
 
też tych kropelek używam, mi pomagają przy mojej alergii, mniej oczy łzawią i pieką, to taki mój must have w apteczce na lato :) dobre krople potrafią zdziałać cuda
 
czy te kropelki mogą stosować tez osoby które noszą soczewki? Niedługo zima i ja wtedy się przestawiam na soczewki bo nie cieprię zaparowanych okularów, natomiast szkła uż kilka razy spowodowały u mnie zapalenie spojówki to cjyba głównie z powodu dużego przeuszenia oka, ja to zaraz oczy tarłam i problem gotowy
 
Kochaa sól fizjologiczna niewiele Ci da Proponowałabym kupić sobie jakieś dobre krople do oczu. Takie apteczne.
Polecam:
systane
thealoz
optex
hylo comod

Czasami tak się robi od długiego noszenia soczewek. Wtedy warto jest przestać. I zakroplic sobie coś do oka.
Link do: Krople i maści - RodzinaZdrowia.pl
 
Ostatnia edycja:
nawet w Rossmanie można dostać krople do oczu, mi pomagają nawet te tańsze, pod warunkiem, że używam ich regularnie.
 
reklama
Do góry