reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna w ciąży

no to cię zeberrka ubiegłam - własnie farbę spłukałam, wysuszę, ułożę i.... humorek odrazu lepszy :-)

brzuszek mnie nie swędzi - więc nie wiem dziewczyny co wam poradzić, jedyne co to pojawiły mi sie na nim takie brązowe plamy brzydkie... rozstępy mimo smarowania Pharmacerisem wylazły mi na cycach (sztuk dwa hehehe) ...
 
reklama
Kochana co do rozstępów to przypuszczam, że nie ma w naszym gronie dla mnie konkurentek niestety... Mam ich bardzo dużo... Zresztą moja skóra jest bardzo na nie podatna, sama na to pracowałam latami, najpierw w okresie dojrzewania bardzo schudłam, potem były ciągłe wahania wagi, ciąża... Teraz nie pojawiły się nowe, ale stare trochę się powiększyły...
 
Ja chyba pofarbuję włosy... od początku ciązy nie pofarbowałam ani razu, już nawet nie wiedziałam jaki mam kolor włosów... :) Ale teraz już chyba pofarbuję, musze zrobić coś dla siebie.. :)

też o tym myślę..i tak jak zawsze zrobię sobie na czarno-chociaż może lepiej najpierw jakąś ciemną czekoladkę:) bo nie farbowałam już bardzooo długo już mam naturalny kolor taki średni brąz, i chyba pójdę podciąć końcówki...bo włosów twardo nie zetnę już są po cycuchy, chciałam takie do połowy pleców-zapuścić..zawsze miałam po tyłek, potem takie do ramion:)
 
Mi jeszcze jakieś 10 cm brakuje i będą do pasa :) WIec też twardo zapuszczam :) a chciałabym żeby były takie za tyłek (a że ten jest duży, to jeszcze się zejdzie :))
 
no super, brać się za siebie mamusie :laugh2: podcinać, farbować, ciałko porządnie smarować, nasze maleństwa nas niedługo zobaczą, oby się nie przeraziły ;-)
chciałabym mieć opalone nogi a nie takie białasy, aż wstyd pokazywać się z nimi :zawstydzona/y:
ja całe dzieciństwo miałam włosy za tyłek, ale teraz mam do ramion i tak mi lepiej.
pozdr
 
Widze ze salon pieknosci sie nam robi i bardzo fajnie.Ja dzisiaj rozmawialam z kumpela*(ciezarowka) i w nastepnym tygodniu idziemy obie do fryzjera podciac wlosy.
Od poczatku ciazy nie farbowalam wlosow i ich stan sie poprawil nawet mam ich wiecej i grubsze sie zrobily.
Wlosy wole zrobic w Polsce bo tam mam swoja fryzjerke:-) i zawsze mi extra zrobi a teraz moj balejaz sie zgubil.Ale moj twierdzi ze swoje wlosy mam ladne i zebym dala spokuj do grudnia:baffled: Moze wytrzymam ale pewnie wczesniej nie bede w Polsce:sick:
 
Mi jeszcze jakieś 10 cm brakuje i będą do pasa :) WIec też twardo zapuszczam :) a chciałabym żeby były takie za tyłek (a że ten jest duży, to jeszcze się zejdzie :))

No to gratuluję-zazwyczaj mamuśki ścinają włosy prze porodem czy przy małym dziecku bo po prostu przeszkadzają ,do tego gorąco-a i zyskuje się na czasie mając krótkie bo nie trzeba czesać w warkocza czy spinać jakoś...
ja też będę twarda-a z tą dupcią to przesadzasz!;-)a z drugiej strony ty może ja też zapuyszczę za tyłek aby to i owo zakryć hehe:tak:
 
Kochana, ja jestem zdania, że to z krótkimi włosami jest znacznie więcej roboty... długie można nawet mokre związać i chodzić tak przez cały dzień, a krótkie niestety zawsze trzeba ułożyć... no chyba, że są ścięte maszynką na kilka milimetrów...
 
reklama
zgadzam sie z tym. ze wystarczy podsuszyc i ok. chyba nikomu nie sprawia problemu wtarcie żelu jesli sa ciut dluzsze niz te kilka milimetrow. ja wlasnie musze znow wybrac sie do fryzjera bo te upaly mnie wykonczą :)
a jesli chodzi o pielegnacje ciala to uzywam kosmetykow Mustela, fakt trochę kosztują, ale zależy mi na moim ciałku :) narazie rozstępow nie widzę i mam nadzieję, ze nie zobaczę :) a juz mnie jest o ok 10 kg wiecej
 
Do góry