reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna w ciąży

Ja np nie moge sie strasznie doczekac jak wrce do swojej figury, i znow pomaluje wloski na czarno i slicznie sobie wytne caly przod asymetrycznie :) do tego solarium plus akrylek ahhh brak mi tego strsznie!! opalania sie na sloneczku i szybkiego poruszania sie ...i wyglupiania sie z mezem ...dyskotek do czasu do czasu ...:-( ale juz niedlugo bede wracac do dawnej Siebie...:happy::-p;-)
 
reklama
Ja np nie moge sie strasznie doczekac jak wrce do swojej figury, i znow pomaluje wloski na czarno i slicznie sobie wytne caly przod asymetrycznie :) do tego solarium plus akrylek ahhh brak mi tego strsznie!! opalania sie na sloneczku i szybkiego poruszania sie ...i wyglupiania sie z mezem ...dyskotek do czasu do czasu ...:-( ale juz niedlugo bede wracac do dawnej Siebie...:happy::-p;-)


zazdroszcze optymizmu,co do wygladu ti i ja troszke zainwestuje,ale o wyjsciach nie ma mowy raczej.....
 
ja powiedzialam na samym poczatku wraz z mezem , ze dziecko to nie jest choroba na cale zycie:-p i nie bede sobie odmawiac przyjemnosci :happy:, a w nocy od czasu do czasu mozna wyskoczyc chociarz na pare godzinek !! na jakas imprezke a co do wygladu to juz strasznie sie nie moge doczekac jak znajde chwile dla siebie ,chwile w ktorej bede mogla pojsc do solarium itp. bo w ciazy nie wolno chodzic !! jak juz sie ubiore w swoje skape ciuszki ...wsumie i tak chodze w obcislych ale nie takich jak z rzed ciazy ... hehe
 
Ja tam sie kocham caly czas !! nie zaluje sobie takiego czasu!! nie musze byc taka uwazna jak przed ciaza!! a moj maz nie boi sie ze uszkodzi mala bo robi to bardzo delikatnie pod koniec bardziej mam ochote na sex niz wczesniej!!!!!!!!:zawstydzona/y::-p:rofl2:kochajcie sie laski ...to jest ludzkie i ma same +!!!!!!!
 
Wiecie co ja też uwielbiam się kochać z moim mężem ale teraz to już chyba boje się o maleńka a poza tym Maciek daje mi morze czułości więc nie czuję braku tego uczucia. No ale wytrzymamy jeszcze troszkę a poza tym mamy zakaz bez gumki przez moje rozwarcie chyba że lekarz powie mi jutro inaczej ;-) a wtedy to już nie dam mu spokoju :-D:-D:-D:-D
 
Anka 26,07 - ja nie mialam nic zabronionego !! uzywamy ile mozemy:sorry2: moze to Mi przyspieszy mala :tak: he he wsumie to chcialabym juz ja miec !! z dnia na dzien coraz bardziej mnie zzera niecierpliwosc!!
Negri - Lekarz zabronil ...hehe bo sperma powoduje przyspieszenie porodu - zmiekcza szyjke jak sie nie myle ...??!!:blink:czy z jakis innych powodow zabrobnil?
 
no ja tez nie mam zakazu , ale lekarz powiedzial ze sperma moze przyspieszyc porod bo wytwarza sie jakis zwiazek ktory powoduje skurcze , a do tego jeszcze orgazm tez dziala swoje ,ja mam ochote wciaz ale moj M boi sie o mala a zwlaszcza gdy lekarz wypowiedzial sie na temat przyspieszonego porodu!
 
Dokładnie sperma przyspiesza poród a ja mam już ponad 1,5 cm rozwarcia a skoro mała chce jeszcze siedzieć w moim brzuszku to niech siedzi i rośnie bo to jest cudowne uczucie a z sexem poczekamy i jeszcze sobie odbijemy ;-);-);-)
 
reklama
jeszcze tydzień :-):-):-):-) i ja sama wskoczę na mojego Byka :-):-):-):-)

PS. Dla niezorientowanych, w Polsce jest teraz wszędzie emitowana taka śmieszna reklama środka wzmagającego erekcję "Penigra" - hasło reklamowe PENIGRA WSKOCZ NA BYKA!!!
 
Do góry