reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna w ciąży

reklama
Buziaczek Tobie to i tak by nic nie dało bo to dla facetów :-D a mój byczek na co dzień jest daleko ode mnie. A i w weekend nie można bo lekarz mi zabronił:-:)-:)-( do 37 tyg się "zanadto ekscytowac"
 
he he !!
ale dla kobiet tez pewnie cos takiego jest ?!
he he
wspolczuje Ci !! ja tam sie nie przejmuje jeszcze bardziej chce sie kochac to mala szybciej bedzieeee:-D juz jest cala i zdrowa wsumie jeszcze do 37 moge poczekac w ostatecznosci ...ale to juz w ostatecznosci !! he he
 
reklama
dziewczyny przy karmieniu piersia 90 %srodkow antykoncepcyjnych jest bardzo szkodliwa dla maluszka,powiadomcie lekarza przed wypisaniem recepty
 
Do góry