reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna w ciąży

reklama
Hmm, chyba rzeczywiście każdy lekarz ma na temat witamin własną teorię, bo mój zalecił ich branie przez całą ciążę, od jej początku. Biorę Feminatal N.
 
Ja Elevit, nie widzę żądnych efektów, ani + ani -, po prostu jakis tam preparat sobie łykam i juz. Za to dostałam do niego w promocji za friko dodatek - maleńkie skarpeteczki dla dzidziusia :-)
 
Ja biore tylko folik. wyniki badania krwi mam w porządku, czuję się doskonale+ urozmaicona dieta i nie ma powodu sięgac po wspomagacze:happy:
 
czesc przyszle mamusie , :-) dzieki za podpowiedzi , kazda z was pisze cos innego, ale wsumie podobnie biore i mam nadzieje ze wszystko jest ok.
Mialam pierwsze badania krwi, wiec pewnie pokaze czy wszystko ok. pozdrawiam
 
dzieki ze odpisale ja zaczynam teraz 16 tydzien, a ty jestes w podobnym termine, wiec moze bedziesz mogla mi pomoc czasami.
Tym bardziej ze tu w angli jest wszystko inaczej, i w innych terminach. jak co pisz bez problema. No i od razu mam pytanko, Pewnie to normalne ale coraz czesciej zaczynam miec jakies nagle bole , szrpniecia , uklucia czy cos w tym stylu ( czyzby to dzidzia w srodku szalala) trea masz takie podobne pobolewania? Wiesz to moja pierwsza ciaza wiec jak cokolwiek sie dzieje to potem mysle o tym jak oszalala czywszyskto jest ok. czy nie pa
 
mój mężuś pojechał kupić mi witaminy-jestem śmiertelnie ciekawa z czym przyjedzie:confused::laugh2:......kiedyś brałam maternę ale nie wiem wycofali ją...prenatal mi szkodzi pozostaje elevit lub feminatal...
 
jak myślicie czy witaminy mogą mieć wpływ na wagę?
w pierwszej ciąży brałam prawie od początku i tyłam, teraz biorę dopiero teraz a mało przytyłam....
niektóre produkty wycofano ponieważ rodziły się duże noworodki....czyli coś w tym jest....
 
reklama
UWAGA PYTANIE!!:laugh2:(bo to chyba zalicza się do tego działu)
Czy macie już, albo czy robi się wam już ta krecha?...na brzuchu od pępka w dół?? mi jeszcze nie, ale w pierwszej ciąży miałam....ciekawe kiedy nas to "napadnie":confused::confused::eek::happy:
 
Do góry