reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna w ciąży

Ja nadal nie biorę witamin-zrobiłam morfologię-jest nawet lepsza niż przed ciążą:happy::szok::happy:. Pani gin stwierdziłateż, że waga rosnie bardzo prawidłowo, więc nie ma potrzeby łykania "wspomagaczy":tak:
 
reklama
hmmm... to u mnie troszku jakby na odwrót - ja bym mogła (chciała) gdzie i kiedy bądź, ochota taka że aż strach hehehe a Dużemu jakby temperament opadł (zrobił swoje i koniec?).. nawet zaczęłam sie zastanawiać czy wszystko z nim ok - fakt przytyłam, brzuszek się wypchnął do przodu - on twierdzi że kocha mnie taką jaką jestem - ale wszystkie wiemy komu się takie głodne filmowe kawałki wciska :baffled:
 
Nicoya, a mojego bardzo kręcą "ciężarówki" i gdyby mógł to pewnie wszystkie Was by chętnie zaprosił do siebie ;) a ja jakoś specjalnej ochoty nadal nie mam. Jak już dojdzie co do czego, to doznania są inne, fajne, ale ciśnienia nie mam.
Natomiast koledzy z pracy też już kilka razy zaznaczali, że kręcą ich kobiety w widocznej ciąży ;)
 
Tego nie kumam, moze ogólnie wyglądamy ładnie, ale sorry, ja się za bardzo sexy nie czuję z takim brzuchem. Może dlatego że zawsze byłam bardzo szczupła i teraz mam wrazenie ze jestem grubaską po prostu..
 
Oj Bazylia, to że wystaje Ci kawałek brzucha nie oznacza, że jesteś grubaską ;) Ale nie wiem, co facetów tak pociąga w tym stanie... Brzuch kobiety jest ogólnie sam w sobie sexowny, a powiększony może jeszcze bardziej?
I zacytuję D. Morrisa z "Nagiej kobiety":
"Brzuch kobiety zawsze stanowił sferę zakazaną (..) z powodu bliskiego sąsiedztwa z najważniejszą strefą seksualną, położoną tuż pod nim. Ubranie odsłaniające brzuch kieruje wzrok mężczyzn ku genitaliom." A w czasach wiktoriańskich podobno samo słowo "brzuch" było zakazane ;)
Może więc ten wyolbrzymiony brzuch jako strefa erogenna działa ze zdwojoną siłą na wyobraźnię mężczyzny. Do tego pewnie dochodzi powiększony biust i wargi sromowe i fantazja erotyczna idzie w ruch ;)
 
Nicoya, a tak na poważnie: pisałaś, że to nie było Wasze pierwsze staranie o dziecko - może w Dużym siedzi ten irracjonalny strach, że w trakcie stosunku może uszkodzić dziecko? podobno niektórzy ludzie tak mają...
 
Hehe ... mój uparł się, że mnie nie ruszy aż do porodu. No i teraz mam takie noce, że mój kochany małżonek uporczywie trzyma się ściany, żeby tylko o mnie się nawet nie otrzeć. Ale w naszym związku to żadna nowość. On umie mnie nawet pół roku przetrzymać, więc dziewięć miesięcy co mu tam! :-( :-( :-(
 
reklama
ankami też o tym myślalam (o strachu - nie o pożyczaniu cudzego faceta heheh)... tylko że skubany nie chce ze mną o tym rozmawiać :-( udaje że wszystko ok tylko on jest zmęczony... (jakbym z babą była)...
anna i nie irytuje cię to?
 
Do góry