reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

reklama
a ja czekam na te darmowe próbki i coś sie doczekac nie mogę, miesiac temu naisali, ze wyślą w przeciagu 2tyg... Je**** Poczta Polska sami złodzieje tam pracują :wściekła/y:
 
cosmo heh ;-)
a do mnie w miare szybko przyszly, dzis widzialam w realu nie cale 60zl paczka i chyba ok 50 szt :eek: fakt byly bardzo dobre :tak:
 
dziewczyny, sorry, ze sie wtryniam.. powiedzcie, czy sa jakies pieluchy wieksze (albo bardziej chlonne) od pampers 6 - zwyklych, nie pieluchomajtek, bo te sa do bani?
po prostu dostaje nerwicy z moim mlodym, codziennie w nocy albo musze mu zmienic pieluche, albo przebrac, jak sie juz przesika..

Maksi bardzo duzo pije w dzien, w nocy tez, choc mu daje tylko wode.. i leje jak dziki :-(
 
aenye wydaje mi się, że jak tak bardzo sika to jedyne wyjście to wstawać w nocy i Go przewijać, bo skoro żadna marka się nie sprawdziła to chyba jednyna, która by nie przepuszczała to pielucha dla dorosłych niestety :sorry:
 
hehe, juz go widze w 'doroslym' pampersie ;-)
nie, no nie probowalam innych od pampersa i dlatego pytam ;-)

albo zabrac mu butelke, tylko bedzie sie budzil w nocy 15 razy, fakkkk...
 
aenye wydaje mi sie ze tak jak dotkass pisze przebierac poprostu, albo ja zasypia o 20 a ty 22 to jeszcze zanim sie polozysz przebierz go do rana wytrzyzma pampers ?
 
no ten gulonik nie sika przed polnoca wcale! a ja o polnocy sie klade najpozniej.
generalnie pilnuje i jak sie w nocy sama obudze to go przebieram, ale juz mam troche dosc. fak. ciagle jakis cyrk z tymi nocami, nie moga przespac nocy, jak sie nie budzi Maks, to Filip, a jak sie nie obudza, to sie Maks przesika :-( albo mu sie picie skonczy i wyje.. albo sie chce przytulic, jeden z drugim, naraz najlepiej..
ach ;-)
 
reklama
aenye bardzo dobrze cie rozumiem, ja mam podobne noce, choć od kiedy odstawiłam Rite od cyca jest juz lepiej ale całej przespac to mi sie jeszcze nie udało.

Jeżeli chodzi o pieluchy to może kwestia za małego rozmiaru i bokiem mu wylatuje:sorry: chociaż jak piszesz że nosi 6 to chyba nie:zawstydzona/y: a może troche mniej picia na noc;-)
 
Do góry