reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pieluchy wielorazowe

Ja polecam pieluszki milovia.
Zakochałam się w nich i już nie chcę innych .
Po pierwsze Dobre bo polskie
po drugie mega chłonne wkłady !!!!
po trzecie są w miarę cienkie
po czwarte -wszystkie pieluchy wymieniłam na Milovię
:-):-)
 
reklama
Dziewczyny, zapraszam do mojego sklepu, może znajdziecie coś dla siebie :-D Jutro do pieluszek w sklepie dołączą otulacze, formowanki i prefoldy pupeko, a także coś dla mam. Zapraszam :-) rozejrzyjcie się ;-) Adres w stopce :tak:

Dzisiaj wrzuciłam na facebook nasz pierwszy konkurs, można wygrać pieluszki Lenny lamb! https://www.facebook.com/photo.php?...061878.-2207520000.1368101842.&type=3&theater
zapraszam!
 
Ostatnia edycja:
Spodobał mi się pomysł używania pieluch wielorazowych, tylko mam w związku z tym kilka pytań, będę bardzo wdzięczna za waszą pomoc :-)

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, że noworodkowi do otulacza zamiast specjalnie składanej pieluchy mogę wkładać np. złożony w prostokąt na 3 ręczniczek z Ikei, jako taki rodzaj wkładu? I już nic więcej wtedy dla noworodka nie trzeba, tylko kilka otulaczy + ręczniczki z Ikei czy inne małe kwadratowe pieluszki (czytałam np. o pociętych dużych tetrowych)? Czy to jednak nie jest aż takie proste?

Dla już troszkę podrośniętego niemowlaczka myślałam o kieszonkach, finansowo i czasowo zdecydowanie wydają mi się najbardziej godne uwagi. Dla noworodka też bym je w sumie wolała, tylko wszyscy pisali, że ale all-in-one dla takiego malucha na pewno nie będą jeszcze odpowiednie, a zaopatrzenie się w kieszonki w odpowiedniej ilości w różnych rozmiarach niestety przekracza moje możliwości finansowe :sorry2:
 
My używamy pieluszek wielorazowych, i jesteśmy bardzo zadowoleni. Najważniejsze to,że synek nie ma odparzeń na pupie, i żadnych zaczerwienień. Rachunki za prąd czy wodę wcale nam mega nie podskoczyły, robimy 2-3 prania więcej w tygodniu,to też nie jest jakaś mega ilość ;)

Zainteresowane mamy także zapraszam: nadu.com.pl
Staram się szerzyć wiedzę o pieluszkach wielorazowych, oraz produkty. Robię to bardziej ideologicznie, dlatego często robię promocje Pieluszka Wielorazowa Za 16zł. Staram się cenowo trafić w możliwości każdego rodzica.

Oczywiście w razie gdyby ktoś chciał sam uszyć sobie pieluszkę, co nieraz wychodzi taniej, służę radą i pomocą :)
 
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, że noworodkowi do otulacza zamiast specjalnie składanej pieluchy mogę wkładać np. złożony w prostokąt na 3 ręczniczek z Ikei, jako taki rodzaj wkładu? I już nic więcej wtedy dla noworodka nie trzeba, tylko kilka otulaczy + ręczniczki z Ikei czy inne małe kwadratowe pieluszki (czytałam np. o pociętych dużych tetrowych)? Czy to jednak nie jest aż takie proste?

Tak, jako wkład wystarczy poskładany ręczniczek, lub nawet poskładana pieluszka tetrowa. I po za otulaczem na to nic więcej nie potrzeba :)
To jest proste, zdrowe, i o wiele tańsze, niż pieluszki jednorazowe. :)
 
Słuchajcie nie wiem czy dobrze robie ale ja planuje dzidzie wychować na tetrze ... tak tych klasycznych pieluchach materiałowych .. moja Mama powiedziała ze jest to najlepsza opcja i dla zdrowej pupy maluszka i dla kieszeni rodziców ... niestety dużo zabawy z pranie ;p allleeee zapytam co Wy o tym sadzicie ? czy to naprawde jest az tak duza róznica ze warto prac te pieluchy ?
 
reklama
Mama ma racje, ale to dużo więcej pracy niż w przypadku pampersów. Ja swoją córkę do miesiąca miałam na tetrze a potem już na pampersach. Ale pewnie z 100 musisz mieć tych tetrowych pieluszek. :-)
 
Do góry