reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

w biedronce można spotkać też inne pieluchy nie DADA tylko takie w kolorowym opakowaniu... czy są dobre??? może je kupowałyście??
 
reklama
A co sadzicie o pieluchach z Tesco???Ktoras z Was miala z nimi doczynienia??? :laugh:Bo slyszalam ze tez sa dobre i dosyc tanie
 
hejka!Ja używałam od urodzenia Kacpra pieluszek z biedronki,tylko że do nich wkładałam na dzień zwykłą pieluche tetrową w celu pieluchowania.Dlatego kupowałam większy rozmiar,ale i tak bardzo często urywały się paski.Od niedawna kupuję pampersy i ogólnie jestem zadowolona,przemakają wolniej niż biedronkowe,mały nigdy jeszcze nie miał odparzonej pupy przez nie.Czasem gdy lżej zapnę zdarzy się że siku ucieknie bokiem.Niestety są nieco droższe na sztuce od biedronkowych,ale ja jeszcze pieluchuję Kacperka tak więc na dobę idzie mi 2-3 pieluch.Ścignę męża do LIDLA żeby kupił CIEN to wypróbuję.Pozdrawiam
 
ja na początku kupowałam pieluchy z Tesco (takie w fioletowym opakowaniu) nie były złe,dobrze wchłaniały i nie odparzyły Nikoli, tylko jak dobrze pamiętam coś tam było z rozmiarówką tych pampersów (kupiłam te najmniejsze chyba 3-6kg) a gdy Nikola miała ok. 5 to już ciężko było ją wcisnąć w pampera...

92dt.jpg
 
nie gniewaj się Aniu ale Twoja Niki to chyba taki mały grubasek jest :) może dlatego miałaś problemy ;). Moja Niki wage zawsze miała w porządku a jak patrze na fotke twojej córci to wydaje mi się że pulchniejsza jest. Nie wiem dlaczego....może moja wyższa jest albo duzo waży bo ma duży łepek ;)....pozdrawiam
 
My używałyśmy Haggisów, ale bardzo się zepsuły, tak jak poprzedniczki polecam te z Lidla. No i musimy spróbować z Biedronki. Niestety córcia ostatnio dostała odparzenia a nie zmieniałam pieluszek) i pediatra powiedziała, żeby przez pewien czas używać Pampersów, gdyż są niby najlepsze
 
zozanka, rzeczywiście moja NIki to mały grubasek, cały cas jest na cycu więc to chyba jej się chwali że osiągnęła taką wagę!. obecnie podjadamy słoiczki.

ale kiedyś nie była taką kluską

qq1sx.jpg


ma 68cm i waży 8 kg.

qqqq7ey.jpg



to się nazywa łudko z kurczaczka!!
qqqqqq9dk.jpg


obecnie używam PAMPERSÓW 4-9kg, i nie mamy problemów z zapięciem zadka w tych pieluchach...
 
ja uzywalam pieluch tesco, w bialym opakowaniu. myslalam, ze beda straszne, bo maja taka jakby cerate na zewnatrz. ale bylo spoko. sa chlonne i tytusowi sie nic nie "wylewa". odparzyc tez sie nie odparzyl, a goraco bywalo. a te drugie pieluchy z biedronki - to TO SAMO! sa identyczne do pieluch z tesco, na 100% ten sam producent. ale z rozmiaroak tez cos nie tak. ja kupilam, jak tytus wazyl 7 kilo (a niby pieluchy sa od osmiu) i byly w sam raz :)
 
w sumie wszystkie pieluchy to to samo... dzisiaj tak z ciekawości oderwałam powłoczkę z pampersa
obraz01370iu.jpg


i okazało się że pod spodem jest zwykła FOLIA, rozumiem że to po to by pampersy nie przeciekały, ale jestem rozczarowana bo polityka firmy Pampers wmawia nam że one oddychają, więc pytam- jak???? przez folię???

obraz01399pz.jpg


więc nie widzę sensu w kupowaniu Oddychających pieluszek.
 
reklama
Dzieki dziewczyny my narazie uzywalismy pamperow a po wyprobowaniu tych  z biedronki uwazam ze tez sa dobre - tez ani razu mi nie przemokly, ani sie dzieci nie odparzyly. Wyprobujemy jeszcze te z tesco - mozna zawsze troche zaoszczedzic - zwlaszcza ze u nas pieluchy dwa razy szybciej zchodza :D
 
Do góry