reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

reklama
zozanka ile twoja córcia ma cm i ile waży??????????

nnnn3bf.jpg
 
Hej,
my do tej pory uzywalismy pampersy, huggiesy, i fioletowe z Tesco, huggiesy u mojego synka niestety wywolaly uczulenie na pasie, pozostale moge z czystym sumieniem polecic, Tesco jako tansze nawet bardziej, i bardziej tez dlatego, ze nasz synek jest duzy, a jeszcze nie przemieszcza sie specjalnie i z pampersow 4, majacych ulatwiac mu poruszanie dzieki temu ze sa wezsze w kroku, troche czesciej cos sie wymyka, a tescowe sa w tym rozmiarze sa wieksze i nam to akurat bardziej odpowiada...

a czy ktoras z Was uzywala tych białych tescowych chusteczek nawilzanych??
 
ja się juz tu wypowiadałam ;D
dodam tylko, że Happy dla nas sa ok.
Generalnie wszystkie pieluchy sa spoko, tylko ciężko trafić z rozmiarem.
 
Równiez polecam Dada z biedronki, odkryliśmy je już dawno temu i jak dla nas były najlepsze. Ale ostatnio w biedronce pojawiła się nowa seria tych pieluszek (poprzednia seria skończyła sie promocją dużego paka) Oprócz tego że są całe kolorowe(żabki już były nudne;)) to jeszcze poszerzyli plaster do zapinania, jest taki jak w pampersie i w tym momencie dla nas są to pieluszki nr 1 na rynku.
 
Ja nie widzę różnicy jeżeli chodzi o chłonność pomiędzy pieluszkami Pampers a Dada z Biedronki, ale kupuję Pampersy, bo nasz bobas ma chude udka i do jednej "nogawki" z Biedronki weszłyby mu dwa udka. Jeżeli chodzi o cenę to też jest różnie - ostatnio u nas w Biedronce była promocja i Pampersy wyszły po 60 groszy. Często kupujemy je w Makro ale ostatnio strasznie tam podrożały.
 
Pieluszek DaDa używałam - i bardzo polecam. Najbardziej zawpdne to Huggisy- mam całe opakowanie 3-6 kg. Kupiłam je jak Michaś miał 5 kg i nie dałam rady mu ich zapiąć. Całą paczkę sprezentowałam sąsiadce, która ma trochę mniejsze maleństwo - ważące opk. 4 kg - i też były za małe. Z rozmiarówką w tych pieluchach coś jest nie tak...

Generalnie nie mam problemów z pieluchami- używałam tez pampers i happy - i sięs prawdzały.
 
Ja nie wiem czy moja córcia jest wyjątkowo długaśna, czy po prostu numeracja pieluch tak bardzo odbiega od rzeczywistości...z powodzeniem używam pieluch Cien z Lidla, w niczym nie różnią się od Pampersów...no może są trochę grubsze i sztywniejsze. Jednak trójki są dla mojej Julki, ważącej nieco ponad 7 kilo za małe, mimo że rozmiarówka jest 4-9kg, ostatnio więc kupiłam czwórki (7-18kg) i leżą idealnie...wątpię, żeby mogła je nosić do górnej granicy i pewnie w połowie rozmiarówki znowu będziemy musiały zmienić na większe.
 
reklama
Obie moje córki musiały mieć zmieniane pieluchy jak tylko "dorosły" do początkowej wagi z pieluch, bo te "mniejsze" uciskały je w uda.

Dzisiaj mąż kupił małej dużą paczkę pampersów 3, i był zdziwiony jak mu powiedziałam że z tych to Hania dawno wyrosła. "przecież 3-ki sa do 9 kg... " Ale ciekawe dla jakich dzieci?


Kupiłam raz pieluchy z Biedronki, jak dla mnie są lepsze niż Happy, ale żebym była nimi zachwycona... to raczej nie
 
Do góry