reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

A ja kupywałam Huggiesy przez dwa lata i szczerze mówiąc nie miałam żadnych zastrzeżeń. Były rewelacyjne. Od czasu do czaso zdarzało się kupić Dada z biedronki, ale niestety szybko przemakały. A o tych z Lidla to ciągle słyszę pochwały - więc chyba coś w nich jest.
 
reklama
Przyłączam się do pochwał Lidlowskiego Cienia, są jeszcze bardziej miękkie od Happy, mają regulowane rzepy i wsaźnik wilgotności.Są naprawdę rewelacyjne, a koszt to 30 zł. za 56 sztuk.W Huggisach córka mojej szwagierki odparzyła nie tylko pupę, ale i cipkę i cała paka poszła do kosza.
 
a mnie sie wlasnie Kacper pampuchach odparzyl >:D >:D :mad: ale zakupilam biedronkowe i poki co Filip zadowolony. Mama tez ;D
 
Byłam ostatnio na zakupach w Biedronce.. i leżało sobie rozerwane opakowanie tych pieluch. Obejrzałam i....jakoś nie wzbudziły mojego zaufania, wydawały się takie szorstkie, nieprzyjemne w dotyku, no i ten wkład sprawiał wrażenie niezbyt chłonnego. Chyba jednak zostanę przy tych Pampersach, Julia jakoś nie miała do tej pory żadnych rewelacji, no co prawda raz zdarzyła się pupka zaczerwieniona, ale chyba po prostu za długo małą przetrzymałam z mokrą pieluszką, prócz tego jednego incydentu pupulka gładziutka i różowiutka ;)
 
od tygodnia uzywamy biedronkowych i lidlowskich i jedne i drugie sa ok ! Sa tak samo chłonne jak pampersy /macałam obsiusiane, naciskałam itepe/ i wrażenia te same. Analogicznie jest jeśli chodzi o wrażenia dotykowe ;D sa mięciutkie jak kaczuszka ;D heh. Róznica w cenie baaaaaaardzo mnie cieszy /9 zeta na mega pace/. Dzieci nie poodparzane, kupka nie wypływa................
Dzieki Wam dziewczynki bo gdyby nie Wasze opinie pewnie nigdy bym ich nie kupiła.
 
Skusiłam się i ja na biedronkowe pieluchy. ;D Jestem zadowolona, z pupą nic nie dzieje się, a oprócz tego te pieluchy są takie kolorowe. ;D ;D
Przed biedronkowymi kupiłam paczkę pieluch Belli- tragiczne, wystarczy, że mała leży na boku i robi siusiu i już wszystko wypływa. :p
 
reklama
Skusiłam się na te pieluchy z Lidla. Muszę przyznać, że są całkiem dobre (chociaż wcześniej używane przeze mnie pampersy mają bardziej anatomiczny kształt i mniej krępują ruchy)....jednak co do oszczędzaniu na nich, to nie jestem do końca przekonana....porównajmy: Pieluchy Pampers rozmiar 3 są pakowane po 64 sztuki i kosztują 41,99, pieluchy Cien z Lidla kosztują 29,99 i są pakowane po 56 sztuk. Mimo, że dośc dobrze chłonne pieluchy Cien mimo wszystko trzeba zmieniać nieco częściej niż Pampersy. Tak więc prez miesiąc wydaję w sumie na pieluchy tyle samo pieniążków.
 
Do góry