reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluszki z Biedronki?

reklama
zdecydowanie polecam z biedronki. od początku używaliśmy Pampersów Baby Dry- potem jakiś czas Sleep and Play- było ok- cieniutkie- ale teraz mały za dużo siusia i przemakały.
Obecnie cały czas używam Dada i nie narzekam. Po nocy nieraz przemoknie, ale każdy pampers by przemókł przy takiej ilości- nie przewijam małego w nocy, bo się nie budzi.
 
Używałam przy moich dwóch starszych synków Pampersy i teraz stwierdzam że przepłacałam:/
Uzywam Dada odkąd synek się urodził jestem zadowolona:)z lekkim minusem ale to za chwile...

Wyglad?nie róznią sie praktycznie od Pampersów równeiż maja w sobie aloes jak którejś mamie się to podoba ;)cena?tu różnica i to duza!Nawet jak w promocji gdyż używamy teraz 4 i w Pampersach promocyjnych jest mniej sztuk niż w Dada...
Zapach?jak w kazdych pampersach w mocno zasiusianych czuć te siuśki...po za tym wole aby czuć siuśki niż nie wiaodmo co?tzn.jak zsiusiany jest pampers mocno i nie czuć siusiów a powiedzmy jakiś al'a zapach to wiaodmo ze tam jest chemia aby własnie ten zapach zminimalizować...

Ok ale ten minus musze napisac;)
Odkąd zaczeliśmy stosować 3 (za tym synek dużo siusiać)trzeba w nocy przebierac bo po bokach mi przeciekają:/zdarza sie jak nie ma tak zasiusianego pampersa...nie wiem o co chodiz bo na dniu nigdy ani razu ale w nocy juz tak...synek zasypia na boczku i mozna powiedzieć dlatego ale na dniu też tak zasypia i sucho...nie wiem nie potrafię napisac dlaczego(zakładam dobrze pampersa gdyż juz mam w tym praktyke hihi)ale dobre w tym jest to że w nocy przebieram zsiusianego ale rano wstanie suchy pomimo ze podobnie zsiusiany pampers...ok dla mnie nie problem zmienic pampersa w nocy ale najgorsze że musze body śpioszki wsio przebrać bo mokre...niekeidy nawet jak pampers nie pełny można napisac...

Ale ogólnie polecam :))

Chusteczki również używamy Dada:)
 
Ja dla córy próbowałam Dada ale przemakały. Ona była wtedy malutka (może 3 miesiące) i przewijałam ją w nocy i co brałam na ręce to pajacyk przemoczony i cała do przebrania :no: Ale moja koleżanka używa ich już 10 miesięcy i bardzo sobie chwali. Także chyba najlepiej spróbować- w końcu nie są bardzo drogie ;-)
 
Do góry