reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

:laugh: hej dziewczyny! Ja tez słyszałam o tych biedronkowych. I teraz jak mnie upewniliscie to lece i kupie. Ja teraz uzywam Happy i jestem bardzo zadowolona.
 
reklama
Właśnie, jak napisała Liriel - trzeba jeszcze porównać ilość pieluch w paczce! Ja używałam do tej pory Huggisów "2", były bardzo fajne, potem Huggisy "3" SuperFlex (że niby rozciągliwe w pasie) po 50 szt - 34 zł, używałam też pampersów, ale one są droższe (teraz mamy 3 paczki, bo była promocja ;)).
I teraz też zaczęliśmy używać Huggis "Soft&Dry" i w sumie z tych jesteśmy najbardziej zadowoleni! Są tańsze niż te SuperFlex, i moim zdaniem są identycznie zrobione jak Pampersy. Też cienkie, dość długie można wysoko zapiąć, szerokie falbanki (jak dziecko się kręci, to nie wypływa kupka) i cena jest taka jak opisywanych przez was biedronkowych, a może niższa bo: paczka 72 szt. kosztuje 34 zł. Naprawdę polecam!
 
My używamy tylko pampersów, bo założyłam że są najlepsze i w zasadzie nie mam zastrzeżeń poza jednym. W czasie karmienia, kiedy mała leży na boczku i ZAWSZE w trakcie jedzenia robi siku - bokiem przelewa się mocz.
Czy macie na to jakiś sposób ?
Czy są pieluszki lepiej zabezpieczające boki ?
 
CHyba nie ma idealnych pieluch, nasza mała niezależnie od pieluch (chociaż w Pampersach najmniej jej to się zdarza) jak ma takie wielkie wystrzały, albo w nocy jak śpi i nie "zgłasza" (czyt. płacze) chęci wymiany, to też jej wypływa towarek na boczki, a czasem na plecki! :laugh:
 
pieluchy z biedronki są dobre, a teraz spróbujcie chusteczek nawilżanych z Biedrony nazywają się DADA tylko kupcie te z motywami żabek (opakowanie zielone lub białe dla alergików). Ja sama kupiłam takie z opakowaniem niebieskim ale były straszne, brzydko pachniały i były szorstkie.kosztują 3,99
 
wiecie co, mojemu w pappersach przelwało sie tylko wtedy gdy miał za słabo zapieta pieluche lub za duży rozmiar... ale ja mam solidnego chłopaka...

z papmersów jesem zadowolona, jako jedynych, ich jedynym minusem jest cena ;(
 
kupiłam ostatnio pieluchy HAPPY są do.... ;D Nikola po nocy spędzonej w takiej pieluszcze miała całe plecy, body, prześcieradełko i kocyk mokreod siusiu. kupiłam rozmiar 4-9kg moja mala waży 7,5 więc myślałam że będą ok. Ale się przeliczyłam, od dziś już nie eksperymentuje na pieluszkach :laugh: najlepsze są pampersy, i te z biedronki DADA.
 
ja kupilam ostatnio DADA i normalnie jestem w szoku-sa super! wielkie dzieki za info teraz mam troszku pieniedzy zaoszczedzonych ;D
 
reklama
1lipca żeby z pieluszek się nie wylewało, trzeba odpowiednio dobrać rozmiar pieluchy lub trochę ciaśniej zapinać rzepy. U mojej córci stosuję Pampersy i pieluchy Cien z Lidla i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby siusiu z pieluchy uciekło. Co innego z kupką, moja mała jest już bardzo ruchliwa i czasem (choć niezwykle rzadko) się zdarza, że jej kupka boczkiem albo tyłem "wyjdzie" jak zaczyna nóżkami wywijać ;D
 
Do góry